Penzion U Černého Potoka ve Vápenkách na svatbu

Penzion U Černého potoka Nová Lhota Vápenky

Markéta s Dušanem se rozhodli uspořádat svůj svatební den v penzionu s hostincem U Černého Potoka v Nové Lhotě / Vápenkách. Rád vám popíšu atmosféru a zajímavé momenty této moc vydařené akce z mého pohledu a role jejich svatebního Dje.

Penzion U Černého potoka Nová Lhota Vápenky

Penzion U Černého Potoka Nová Lhota Vápenky

První tanec novomanželů

Jak bývá zvykem, svatební party začala prvním tancem a dalšími čtyřmi skladbami, aby se v kole vystřídali všichni, kterým fungují klouby a jsou schopni tance.

Pro vaši inspiraci: výběr skladeb k prvnímu tanci Markéty a Dušana:
Sima Martausová & For You – Nenahraditeľná
OneRepublic – Secrets
Lady Gaga – Always Remember Us This Way
Liam Payne, Rita Ora – For You (Fifty Shades Freed)
Marek Ztracený – To se mi libí

Udělat pravidelný kruh v penzionu U Černého Potoka není až tak jednoduché, místa tam není úplně nazbyt. Ale aspoň byli všichni pěkně spolu a pohromadě.

Svatební hry

Venku bylo touto dobou nádherné počasí a tak se nikomu do tance moc nechtělo. Nevadí, alespoň byl čas na uspořádání svatebních her na terase.

U her jsem chtěl, aby nám u nich hrál lehounký podkres, ale aby bylo dostatečně slyšet hlas z bezdrátového mikrofonu. Jak to udělat, když je aparatura vevnitř a hry jsou venku? Reproduktor jsem natočil z otevřeného okna a intenzitu muziky i hlasu nastavil tak, aby vše krásně „ladilo“ a znělo. Povedlo se!

Nejprve nám o novomanželech prozradil pár pikantních zajímavostí svatební kvíz, potom si Markéta s Dušanem užili hledání pokladu. Později večer se ještě rozdávala veselá tombola a pak nevěsta i ženich hledali své protějšky se zavázanýma očima mezi svatebními hosty. Všechny hry jsem společně se svědkyní rád moderoval.

Svatební party

S příchodem večera se začalo ochlazovat a taneční zábava uvnitř se tak mohla rozjet na plné obrátky. Skvělá skupina hostů ze Slovenska mi řekla: „Pusť slovenské pesničky a my čechom ukážeme, ako sa parí.“ A taky že jo. Pak už party jela prakticky bez přestávky až do jedné hodiny ranní. Hrál jsem latinskou ameriku, české retro, aktuální hity. Mladší část tanečníků kolem půlnoci odpadla a parket zaplnili „starší a pokročilí“. Ti si moc užili české i zahraniční legendární hity.

Na úplný závěr si všichni zazpívali Vínečko bílé, Vizovice a na úplný závěr Zafůkané.

Markéto a Dušane, ještě jednou moc děkuji, bylo mi s váma všema nádherně.

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kdo mě zná z focení, ten ví, že se mnou se nudit rozhodně nebude. A stejně tak to platí i pro mé hraní jako DJ. Nikdy nevystupuji s předpřipravenými playlisty. Nechávám věci plynout přirozeně a často až na poslední chvíli vybírám, kterou skladbu zahraji jako další. Hudbu totiž volím podle nálady a reakcí lidí na parketu. Každá akce, na které hraji, je originální a neopakovatelná, protože je vždy přizpůsobena aktuální atmosféře a energii hostů.

>