608 888 578 michal@djmiki.cz
DJ Miki / Písničky na přání
Top:

Písničky na přání? Ano, ale…

Taneční parket je plný, zábava skvělá, DJ hraje pecky, které baví… Mnozí z hostů dostanou nápad – nechat si zahrát písničku na přání… Dobrý DJ s širokým hudebním záběrem a přehledem zábavu písničkama na přání ještě víc „okoření“ a rozjede. A opačně – DJ nezkušený vám písničkama hostů v nevhodný čas může zábavu zcela „zabít“. Jak je to možné? Čtěte dál…

Každou party probíhají vlny. Některá se veze v rytmech latinské ameriky, některá v rockovém duchu, někdy přijdou vhod lidovky, pak se vše zvolní při romantických baladách… Dobrý DJ umí tyto vlny krásně „dávkovat“ tak, aby bavily většinu hostů a nezačaly nudit.

Písnička na přání (jak už napovídá označení) vyjadřuje přání jednotlivce, případně menší skupinky hostů. Ze zkušenosti vám mohu říci, že hodně často tato přání vůbec, ale vůbec neladí s tou vlnou, která zrovna frčí tanečním parketem.

Jak si s tím poradit? Písničku na přání zahrát a přitom nepokazit rozjetou náladu? S tím si zkušený DJ, který má v muzice jasno, hravě poradí. Jednoduše zahraje jednotlivé písničky na přání tehdy, kdy je na ně nejvhodnější čas. A nebo – písničku na přání nezahraje vůbec (extrémní řešení pro extrémní případy 😂). Přečtěte si několik příhod z mých akcí.

  1. Na parketu je plno, řádí se legendární disko pecky (Daddy Cool, YMCA…). Přijde za mnou host, že by si přál „něco pomalého“ s tím, že by rád vyzval k tanci svoji holku. Teď nezahraju, i když jsem v jeho očích padouch. P.S. Zahrál jsem později, balady byly úžasné, už nejsem padouchem.
  2. Roztančený dav paří na Káju Gotta, Waldemara Matušku a písnička na přání od hned tří kluků: zahrejte nám prosím Slipknot. Opět odmítám, opět jsem padouch. Toto přání jsem nakonec nevyslyšel vůbec, na této spíš věkově starší akci na to fakt místo nebylo. Zůstávám tedy padouchem.
  3. Zapeklité bylo také přání při latinsko-amerických rytmech – zahrej prosím Proměny od Čechomoru. Jsem padouch potřetí. P.S. Později jsme dali fantastický set lidovek, všichni si „zabékali“ a Čechomor byl. Takže jsem nakonec padouch nebyl.
DJ Miki / Michal Pavlásek

P.S. Přejte si co chcete, já vám co chci zahraju 😎

DJ Miki / "Tajné" svatební tipy
Top:

Zábavné hry na party 1

Hádaná

Nachystejte si kartičky se jmény obecně známých osobností, postav z filmů, pohádek, komiksů atd. Pro nejlepší zábavu opravdu všech zůčastněných je podmínkou, aby byly postavy opravdu obecně známé mladým i starším. Například Harry Potter je známý asi všem, naproti tomu Sansa Stark, kterou hraje Sophie Turner, je známá asi jen fanouškům Hry o trůny. Počet kartiček zvolte podle toho, kolik lidí bude hrát a na jak dlouho chcete hru mít. Ze zkušenosti vím, že čím víc kartiček máte nachystáno, tím je hra pestřejší a zábavnější.

Hru můžete ztížit nebo zrychlit tím, že postavu je nutné uhodnout do nějakého časového limitu. Pokud hádající neuhodne, musí vypít pohárek oblíbeného alko nápoje 🙂

Hra má neomezený počet kol (vlastně podle počtu kartiček). V každém kole zvolte jednoho, kdo bude hádat postavu. Všichni kromě hádajícího si přečtou jméno na kartičce. Hádající může klást otázky komukoliv, odpovědí však může být pouze ano nebo ne. Jakmile hádající postavu uhodne, začíná další kolo s dalším hádajícím.

Moje tipy na postavy na kartičkách: Karel Gott, Mrazík, Harry Potter, Krakonoš, Sněhurka, Vodník, Superman, Jaromír Jágr, Brouk Pytlík, James Bond, Elvis Presley, Trautenberg, Pinocchio, Spiderman, Popelka, Fantomas, Vinnetou, Mickey Mouse, Barbie, King Kong, Tarzan, Vetřelec, Medvídek Pú, Sherlock Holmes, Jeníček (od Mařenky), Mařenka (od Jeníčka), Kapitán Nemo, Ferda Mravenec, Asterix, Obelix, Madonna, Pyšná princezna, Dívka na koštěti, Princ Bajaja, Hloupý Honza, Smolíček Pacholíček.

DJ Miki, DJ na svatby, oslavy a večírky
DJ Miki

DJ Miki / Michal Pavlásek

Spolehlivý DJ na svatby, oslavy a firemní večírky. Rozjedu zábavu s největšími hity jakéhokoliv žánru pro všechny věkové kategorie. Užijte si parádní mejdan!

Máte zájem?

Ozvěte se