Karikaturista na akci: skvělá zábava

DJ Miki / Karikaturista na akci

Hledáte tu nejlepší zábavu pro vaše hosty na svatbě, oslavě či večírku? Toužíte po něčem nezapomenutelném, zábavném a originálním? Pak jsem tady s naprosto úžasným tipem pro vás! Pozvěte si karikaturistu!

Nechci doporučovat karikaturistu Oldu Cimbálka jen proto, že je to můj dobrý kamarád, ale hlavně proto, že jsem se s ním setkal na různých akcích a pokaždé dokázal být středem pozornosti. Poprvé jsme se potkali na firemním večírku společnosti UH CAR a podruhé přišel rozzářit naši vlastní rodinnou narozeninovou oslavu.

A proč je právě karikaturista skvělým bodem programu na vaší akci?

  1. Zapojení hostů do zábavy: Většina hostů se aktivně zapojí do dění - skoro každý touží mít svoji karikaturu a bavit se u sledování kreseb ostatních.
  2. Nenáročnost na prostor: Karikaturista nepotřebuje žádnou velkou scénu - stačí mu pár židlí a stůl.
  3. Flexibilita: Kreslení karikatur může probíhat současně s jiným programem - třeba může hrát DJ nebo živá kapela.
  4. Šetrnost k rozpočtu: Karikaturista vás finančně příliš nezatíží, takže si můžete užít zábavu bez obav o vaše peněženky.

Neváhejte a udělejte ze své akce nezapomenutelný zážitek pro všechny hosty! Pozvěte karikaturistu Oldu Cimbálka a užijte si spoustu smíchu a radosti.

Karikaturista na rodinné oslavě

Karikaturista na firemním večírku

Domluvte si termín s co největším předstihem, termíny se obsazují rychle. Kontakt na Oldu najdete na stránce spolupráce. A tady je Oldova vizitka:

Ahoj!

Jsem Olda Cimbálek

oldrich@cimbalek.eu
+420 731 425 699

DJ Miki / Partner karikaturista Oldřich Cimbálek
>