Reference ze svateb, oslav a večírků

Píšete mi po akcích...

59 referencí celkem, 41 referencí Google: 5/5

Maruška a Kuba Dudeškovi

Svatba Dvůr Pod Starýma Horama

Moc děkujeme za úžasnou párty😎 Michal je profesionál🤩 velmi sympatický a přátelský ☺️ Všichni si diskotéku moc užili a byla parádní atmosféra ☺️ určitě ho můžeme jenom doporučit! ☺️
⭐⭐⭐⭐⭐

Nikola & Radomír Trumpešovi

Svatba Spolkový dům Ratíškovice u Hodonína

DJ Miki vytvořil na naší svatbě parádní atmosféru, ve které si každý našel to své a bavili se všichni bez ohledu na věk. Mockrát děkujeme🥰
⭐⭐⭐⭐⭐

Michaela a Lukáš

Svatba ve Slováckém Dvoře

S Michalem jsme byli na naší svatbě velmi spokojení, jeho zkušenosti v oboru byly zřejmé od samého začátku párty. Nejen hraní, ale i moderování a celkový přátelský přístup nám vytvořil super večer. Doporučujeme🥰 M+L
⭐⭐⭐⭐⭐

Jarmila a Tom

Svatba Dvůr pod Starýma horama Boršice

Vše bylo dokonalé... Hudba, celková atmosféra... Všichni se bavili a byli moc spokojení. Míša dokonale odhadl výběr hudby. Díky tomu se bavili opravdu všichni. Jsme moc rádi, že jsme si na naši svatbu vybrali zrovna jeho.
⭐⭐⭐⭐⭐

Lenka a Radim

Svatba Na Haldě Boršice

Chtěli bychom Dj Mikimu poděkovat za úžasný doprovod našeho svatebního dne. Byl to skvělý zážitek a můžeme jen doporučit. Z deseti hvězdiček dáváme 10.
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Magda Zemková

Oslava narozenin Sportcentrum Morava

Služby DJ Miki lze jenom doporučit. Playlist přizpůsobí situaci, zvukově kvalitní produkce, široký výběr skladeb – od oldies a nestárnoucích českých písniček až po poslední hity. Spolehlivý, přátelský přístup. Byli jsme velmi spokojeni! Díky Michale!!
⭐⭐⭐⭐⭐

Petr Kočenda

Sraz spolužáků Skalák Ježov

Tento sraz mě velice BAVIL! Díky tobě! Byl jsem rozpálený jak atomový reaktor😂😂. Ani spát jsem potom nemohl!😮
⭐⭐⭐⭐⭐

Neznámý 16letý host

Svatba Katka a Jirka Na Haldě Boršice

Bylo to úžasné, nejlepší akce mého života😍
⭐⭐⭐⭐⭐

Zdenek Fridrich

Sraz spolužáků Vinný sklep U Dvořáků Mařatice

Míšo, když byl na náš sraz spolužáků ohlášen DJ, nic moc jsem nečekal. Asi jen notebook s bedýnkou🤣. Ale tvoje aparatura a produkce mi vyrazily dech. Skvělý výběr skladeb, nádherný zvuk, super zábava. Máš na to cit, bavíš lidi a dělej to dál!
⭐⭐⭐⭐⭐

Radka Rozsypálková

Svatba Penzion Uno Zlín

Nezapomenutelný zážitek, bylo to parádní...
⭐⭐⭐⭐⭐

Dáša a Kuba Žáčkovi

Svatba Na Haldě v Boršicích

Moc děkujeme za skvěle roztančený parket! ❤️
⭐⭐⭐⭐⭐

Martin Měsíček

Svatba Lucky a Martina v Turistickém centru ve Veselí nad Moravou

⭐⭐⭐⭐⭐

Marci Pištěcká

Oslava 50 Staré Hutě

Protože mi Míša krásně nafotil svatbu, rozhodla jsem se jej požádat i o fotky z oslavy mých kulatin. Byla jsem překvapená, když mi Jaňulka nabídla, že mi může i zahrát. Váhala jsem jen chvíli - jestli pouští muziku stejně dobře jako fotí, není co řešit. A skutečně muzika obsáhla všechny věkové kategorie i žánry. Atmosféra byla dokonalá a lidi to spojilo, tancovali i ti, kteří tancovat nechtěli, zpívali i ti, co zpívat neumějí. Prostě nádherná a vydařená oslava. Moc děkuji.

⭐⭐⭐⭐⭐

Arnošt Uhlíř

Oslava Arnoštových 50 Na Haldě v Boršicích

Michala znám řadu let, je to pohodový člověk. A jako DJ se umí vcítit do atmosféry akce. Napříč všemi ročníky narození (3 až 84 let) se nakonec tančilo, ať se to třeba nečekalo.

Miki, díky za super večer !!! Arnošt
⭐⭐⭐⭐⭐

Nicolas

Oslava 18 Sokolovna Staré Město

Děkuji za super party! Hrál jsi opravdu suprově. Kamarádi si tě velice pochvalovali. Hudbu jsi pouštěl přesně podle nálady🤩.
⭐⭐⭐⭐⭐

Libor Havránek

Oslava Jirkových 60 Na Haldě v Boršicích

Velký dík Michalovi, že z obyčejné oslavy udělal parádní večírek. 👍 Je to profi DJ a fotograf... a super člověk. 🙂
⭐⭐⭐⭐⭐

Zdeněk Šlechta

Oslava 40 v Košíkách

DJ Mikiho jednoznačně doporučuji! Od prvotní komunikace až po skvěle odehraný večer to nemělo jedinou chybičku. Parádní přístup, ochota, profesionalita, prostě skvělý člověk! Byla to skvělá párty! Moc děkuji 😉👍👏
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucie a Robert Rídlovi

Svatba v Penzionu Pod Břesteckou skalou

Byli jsme moc spokojení😊. Přístup, domluva i samotná svatba byla skvělá😊. Moc děkujeme🤗!
⭐⭐⭐⭐⭐

Pavel Drgáč

Firemní večírek STRONGO

Michale, díky za vytvoření skvělé atmosféry na našem firemním vánočním večírku! Těšíme se na další rok, protože víme, že termín je jen otázkou dohody a skvělá zábava je jistotou!
⭐⭐⭐⭐⭐

Kamila a Petr Mitášovi

Svatba Velehrad

Skvělá volba jako svatební fotograf i DJ! Jednoduchá domluva, všechno zařídí, poradí a má skvělý výběr hudby a dokáže se přizpůsobit náladě hostů. Na nás Michal nekladl žádné starosti a mohli jsme si svatbu maximálně užít.
⭐⭐⭐⭐⭐

Markéta a Tomáš Zlámalovi

Svatba Lázně Leopoldov na Smraďavce

Lepšího DJ jsme si na naší svatbě nemohli přát. Zahrál vše, výborně a vtipně odmoderoval různé hry. Pokud hledáte a váháte, tak doporučujeme DJ Miki=TOP!! Markéta a Tomáš Zlámalovi
⭐⭐⭐⭐⭐

Simona a Martin

Svatba Kuželov

DJ Miki ⭐️ Prvně bychom chtěli poděkovat za parádní hudbu a zábavu, kterou nás doprovázel po celou dobu naší svatby!
Pokud přemýšlíte, jakou kapelu či hudbu zvolit na Váš velký a důležitý den, tak neváhejte a volejte DJ Mikiho.
Určitě si vyberete z jeho širokého výběru písniček i pro děti, moderuje nejen svatební hry, ale celý den Vás bude doprovázet, tak jak budete chtít. 🙂
Moc děkujeme 🙂 Mičkovi z Hrubé Vrbky
⭐⭐⭐⭐⭐

Pavel Kučera

Rodinná oslava v Jalubí U Pavouka

DJ Mikiho můžu jen doporučit, profesionální přístup, začlenil se mezi hosty naprosto přirozeně a hudba neměla chybu!
⭐⭐⭐⭐⭐

Helena a Ondřej Paškovi

Svatba v OK Baru Kunovice

⭐⭐⭐⭐⭐

Vladimír Vávra

Oslava 50

Skvělý DJ a moderátor, roztančí cokoliv klidně i židle a stoly v sále🤣🤣 a vím, o čem hovořím. Profesionální přístup a cit pro výběr skladeb dle přání zákazníka. Můžu doporučit na 120 % 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Veronika Polášková

Oslava 50 Topolná

Parádně jsme si to užili, celá naše rodina! Děkujeme, pane Miki.
⭐⭐⭐⭐⭐

Kristýna a Adam Válkovi

Svatba Sportcentrum Morava Uherské Hradiště

Hledali jsme DJe na svatbu hodně dlouho, pak jsme našli tady Michala a musím říct, že to byla skvělá volba, že jsme si právě ho vybrali 😊.
Za nás udělal super zábavu, atmosféru a my si to naplno užili. Mile nás překvapilo, že nám vytvořil video a za to ti moc děkujeme! Budeme se těšit na další nějaké akci.
Doporučujeme dál, kdo váhá, neváhejte... My vám ho doporučujeme 🙂😉
⭐⭐⭐⭐⭐

Žaneta & Zdenek Šebákovi

Valašská svatba U Kollerů v Poteči

Michal udělal z naší svatby nezapomenutelnou party. Skvělá zábava, bezvadná muzika a profesionální přístup.
⭐⭐⭐⭐⭐

Lenka a Michal Tomečkovi

Svatba ve sklepě U Dvořáků v Uherském Hradišti

Dj Miki je úžasný parťák na jakoukoliv oslavu či akci, dokáže odhadnout situaci, hraje hudbu, která roztancuje parket a vytvoří tak pozitivní vlnu napříč všech věkových skupin. Děkujeme Michale za úžasnou atmosféru na naší svatbě U Dvořáků. Lenka a Michal
⭐⭐⭐⭐⭐

Marky a Zdeněk Kudeříkovi

Svatba Hotel Buchlov

Ještě jednou moc děkujeme Michalovi za skvělou atmosféru, kterou vytvořil na naší svatbě. ? Díky jeho profesionalitě a při tom přátelskému vystupování se na svatbě bavili všichni bez rozdílu věku. Takže rozhodně neváhejte, Michal je super! ?
⭐⭐⭐⭐⭐

Slečna z personálu vinného sklepa Skalák v Ježově

Vinný sklep Skalák Ježov

Jako servírka jsem viděla spoustu DJů a akcí, ale ta vaše byla nejlepší a fantastická. Je vidět, že hrajete srdcem a lidi se skvěle baví. Takovou „pařbu“ jsem dlouho neviděla 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Jana Jandoušová

Sraz spolužáků Skalák Ježov

Bylo to fakt super, hity jak vyšije. A ten kvíz… no nemělo to chybu! Už teď se těším na další sešlost!✨
⭐⭐⭐⭐⭐

Nikola a Svaťa Hnilicovi

Svatba Roseta Radějov

DJ Miki vás naprosto okouzlí hned při příchodu na oslavu. Milý člověk, ze kterého srší pozitivní energie. Vše má do puntíku připravené, skvělá komunikace, nic není problém. Svým přístupem si nás naprosto získal. Nejen že je to výborný DJ a moderátor, je to také moc pozitivní človek. Doporučuji jeho služby všemi deseti, byli jsme nadmíru spokojeni. Děkujeme!
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucka a Kuba

Svatba Baltaci Napajedla

Už při seznámení nám bylo jasné, že jsme neudělali chybu. Michal nám hrál na svatbě a naprosto všichni si ho chválili. Dalo by se říct, že je to dokonce léčitel. Bratra zázračně přestala bolet záda a děda, kterého jsem nikdy neviděl tančit, tančil jakoby mu bylo 20 🙂 Takže pokud někdo váhá, tak u Michala nešlápnete vedle.
⭐⭐⭐⭐⭐

Radovan Válek

Oslava 50

Oslava 5️⃣0️⃣ DJ Miki rozdováděl gratulanty na oslavě kamarádových padesátin jako ďábel. Byla to úžasná párty! Muzika, zábavné hry, muzika, legrace... Vracel jsem se domů nad ránem, kvalitní zábavou omámen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
⭐⭐⭐⭐⭐

Petr Markl

Firemní večírek v hotelu Sepetná

Byl jsem účastníkem akce v hotelu Sepetná, kde DJ Miki vystupoval. Byť šlo o menší akci, slušně jsme si zařádili. Oceňuji nápaditost, vstřícnost, ochotu i vybavení. Bylo to moc prima.

⭐⭐⭐⭐⭐

Neznámá účastnice

Firemní večírek Sběrné suroviny Uherské Hradiště

Ve firmě už pracuji přes 30 let, takže za tu dobu jsem zažila spoustu vánočních firemních večírků. Chci vás pochválit a říct vám, že ten s vámi byl za celou tu dobu suverénně nejlepší!
⭐⭐⭐⭐⭐

Klárka a Peťa Kuřimští

Svatba Na Haldě v Boršicích

Míšu můžu doporučit všema deseti.
Byl součástí našeho velkého dne jako fotograf i DJ. Komunikace, profesionalita i špičkové vybavení nás velmi příjemně překvapily.
Děkujeme za to, že jsi naši svatbu udělal naprosto dokonalou 🤗.
⭐⭐⭐⭐⭐

Martin Jurák

Oslava 40 a 70 Savary Nivnice

Naprostá spokojenost. Michal je skvělý DJ, který udělal z naší narozeninové oslavy parádní akci. Profesionální přístup a výborná komunikace. Můžu všem vřele doporučit.
⭐⭐⭐⭐⭐

Dominika & Jirka

Valašská svatba U Kollerů

Ahoj Michale… 🤩 Děkujeme za super svatební den a večer😆, bylo to skvěléé… ještě jednou děkujemééé, jsi výborný DJ.
⭐⭐⭐⭐⭐

Verča a Kuba Dokoupilovi

Svatba Rekreační středisko Vápenky

Chtěli bychom poděkovat Michalovi za skvělý svatební den, který s námi prožil jako fotograf a následně se ujal i taneční zábavy. Půlka hostů byla folklórní, část rocková, zbytek na vlně Haničky Zagorové, ale Michal se trefil do vkusu úplně všem a slovy jednoho z hostů: „Ten chlap hraje už tři hodiny, a ještě nepustil žádnou blbost!“ Moc děkujeme a jsme rádi, že jsme k cimbálce zvolili i tebe.
⭐⭐⭐⭐⭐

Zuzana & Lukáš Valdovi

Svatba Orlovna Telnice

DJ Miki byl nejlepší volba na naši svatbu a rozhodně ho doporučujeme! Vytvořil nezapomenutelnou atmosféru, neměl problém nám s čímkoliv vyjít vstříc. Dokonce hrál o dvě hodiny déle, než bylo dohodnuto, protože hosté nechtěli odcházet, ale chtěli se dál bavit, což byla především jeho zásluha. Ještě jednou ti moc děkujeme!!!
⭐⭐⭐⭐⭐

Klára Motyčková

Oslava 40 U Černého Potoka Vápenky

Moc moc děkuji, za skvělou atmosféru, písničky i spolupráci. Miki, jsi božííí. Už se moc těším na další nějakou společnou akcičku. Děkujemeeeeee!!!!!!! Klára a Karel Motyčkovi (hlavně teda Klára :))
⭐⭐⭐⭐⭐

Jiří Buráň

Oslava 50 Vinotéka Na Zámku Uherský Ostroh

Měl jsem tu čest, že mi DJ Miki hrál na oslavě mých narozenin. Jakoby cítil, co má lidem zahrát pod nohy. Moc děkuji a určitě to nebylo naše poslední setkání. PRO OSTATNÍ!!! MOHU JEN DOPORUČIT:-):-):-)

⭐⭐⭐⭐⭐

Michaela a Michal Vejmelkovi

Svatba v Penzionu Uno ve Zlíně

Velmi povedená svatba s Míšou jako DJ, všichni se skvěle bavili. Děkujeme! 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Míla Pecha

Oslava 60 Pod Lipami Uherský Ostroh

Ahoj Michale, chtěl bych ti ještě jednou moc poděkovat za skvělou hudební atmosféru, kterou jsi vytvořil při oslavě mých narozenin v Uherském Ostrohu v restauraci Pod Lipami. Hosté byli velmi spokojeni s výběrem skladeb, světelnou show a celkovým přístupem. Ještě jednou díky a budu tě doporučovat.
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucia Měsíčková

Svatba Lucky a Martina v Turistickém centru ve Veselí nad Moravou

Michala jsme si vybrali jako DJ na svatbu podle skvělých recenzí a musím říct, že ty opravdu nelhaly. Lépe jsme vybrat nemohli.
Naše přání bylo nemít klasický první tanec, s čímž si Michal parádně poradil - bylo to moc fajn. 😊
Moc doporučujeme všem, kteří chtějí zažít pořádnou párty 💯💯
⭐⭐⭐⭐⭐

Zuzana Vávrová

Oslava 50

⭐⭐⭐⭐⭐

Hupy Frud

Oslava 50

Vážení, pokud Vás v dohledné době čeká jakákoliv oslava, na které chcete, aby to žilo, domluvte se rozhodně s DJ Mikim. Garantuji Vám, že budete spokojeni. Má totiž opravdu sqělý aparát na muziku a vybraný vkus, který dokáže sladit s tím, co se byste právě vy nejraději poslouchali. Oslní Vás nejen svými lejzrovými efekty, ale i dokonalou organizací průběhu celého večírku a jistě přidá i nějakou zajímavou hru, která pozvedne úroveň zábavy nejméně o dva levely oproti pouhému křepčení na parketu. A to nejdůležitější na závěr. Pokud si objednáte DJ Mikiho, počítejte s tím, že večírek bude dlouhý, zajistěte hodně jídla a pití, protože nikdo nebude chtít odejít, ale vězte, že ani za těchto okolností Vás ve štychu nenechá a těsně před tím, než by většina osazenstva popadala únavou a vyčerpáním, akci s noblesou jemu vlastní ukončí!! Díky Miki za PADEDÉ ve Staráku, bylo to super a oba i s Janou jste JEDNIČKY.
⭐⭐⭐⭐⭐

Barbora Lovecká

Firemní večírek UH Car

Nejlepší firemní akce! Moc děkujeme, lepšího DJ jsme nemohli vybrat😎. Hudba dle našeho vkusu, roztančil jste i NEtanečníky 😮😮. Míša neskutečný sympaťák, ochotný, úžasný parťák pro oslavu či akci😍. Byl to úžasný večer, světelné efekty 100%, video, všechno super. Ještě jednou velké díky a stoprocentně jsme se neviděli naposledy. UH CAR 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Martina Petříková

Firemní večírek Hamé

…děkujeme za super večer. Všichni si akci moc pochvalovali.🤩🤩 A tímto domlouvám rezervaci na příští rok na pátek 4.12. Ještě jednou díky!
⭐⭐⭐⭐⭐

Michal Rachunek

Oslava 30 Hradčovice

Velice milý a pohodový člověk, od začátku do konce hrál opravdu skvěle, určitě doporučuju všemi deseti.
⭐⭐⭐⭐⭐

Dáša Lukášová, street party Milotice

Street party na burčákovém pochodu

Michale, Vaše street party před sklípkem U Kristů v Miloticích neměla chybu. Vynikající nápad a nezapomenutelná atmosféra ? Doufám, že příští rok tam budete zas. Budu doporučovat, kudy budu chodit ?
⭐⭐⭐⭐⭐

Katka Dokoupilová

Svatba Vápenky

Svatební den byl úžasný. Tancovali jsme od první písničky. Váš hudební mix byl prostě super. A Vámi pořízené fotografie... Nemám slov, prostě něco nádherného. Opět mi tekly slzy 🙈.
⭐⭐⭐⭐⭐

Markéta a Dušan

Svatba U Černého Potoka ve Vápenkách

Ahoj Miki, moc děkujeme, že jsi nás bavil na naší svatbě, perfektní přístup a úplně super člověk, co jsme chtěli, to jsi nám zahrál, co jsi hrát neměl jsi nezahrál ? . Všichni pěli jenom chválu a moc si to užili. Nebyl problém vůbec v ničem, jak domluva tak i moderování soutěží, dokonce i pan majitel penzionu prohlásil, že tě bude rád doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme a až budeme potřebovat DJe, víme na koho se obrátit.
⭐⭐⭐⭐⭐

Vendula Hrňová

Maturitní večírek 4.B Gymnázia UH

Celá třída 4.B Gymnázia UH Vám děkuje za parádní oživení a zpestření našeho maturitního večírku. Hrál jste přesně podle našeho vkusu🤩 Na další akci už budeme přesně vědět, koho si objednat. Moc děkujeme!🥰
⭐⭐⭐⭐⭐

Tereza a Lukáš Masarykovi

Svatba v kulturáku ve Véskách

DJ Miki byl nejlepší, naši svatbu úplně oživil a dodal jí tu správnou atmosféru. Moc děkujeme a určitě můžeme doporučit! 🤗🤗
⭐⭐⭐⭐⭐

Barča a Honza Šidlíkovi

Svatba na terase Hotelu Tomášov

Moc děkujeme Mikimu za hudbu na naší svatbě🥰 Byl ochotný nám zahrát poté, co nám den(!) před svatbou vypadl náš původní DJ a krásný bonus k tomu bylo i video, které nám na svatbě natočil. Děkujeme moc!
⭐⭐⭐⭐⭐

Sabina a Jirka

Oslava 30 Sport Centrum Otrokovice

Perfektní DJ, profesionál. Děkujeme...
⭐⭐⭐⭐⭐

Dejte ostatním vědět, jak se vám akce se mnou líbila:

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

>