DJ na svatbu, který promění váš den v magický zážitek

Vstupte do světa kouzelné svatby! Darujte svým hostům nezapomenutelný zážitek plný skvělé zábavy a radosti.

Váš svatební den pro mne není "jen" hraní, ale také nádherná atmosféra plná lásky. Co všechno pro vás rád zajistím?

DJ Miki / Emotivní ozvučení obřadu

Emotivní ozvučení obřadu

Nechte se unést emocemi v okamžiku, kdy se stanete manželem a manželkou. Ponořte se do tohoto momentu s jemnou melodií, která bude laděna s vaším obřadem a dodá mu tu správnou atmosféru.

DJ Miki / Náladová podkresová hudba

Náladová podkresová hudba

Když bude znít parádní hudba v průběhu svatební hostiny a celého dne, její magie vás přenese do kouzelného světa.

DJ Miki / Dětská diskotéka

Dětská diskotéka

I naši nejmladší svatební hosté si zaslouží být v centru zábavy! Dětská diskotéka bude perfektním oživením svatebního programu.

DJ Miki / Zábavné krájení svatebního dortu

Zábavné krájení svatebního dortu

Krájení svatebního dortu bude zábavným a emotivním okamžikem. Navíc se svatební dort obvykle sní celý, takže v mrazáku bude místo pro další dobroty!

DJ Miki / První novomanželský tanec

První novomanželský tanec

Pomohu vám s výběrem těch nejúžasnějších písniček, které vás povedou k tomu, abyste se při svém prvním novomanželském tanci cítili jako na obláčku.

DJ Miki / Skvělá taneční zábava

Skvělá taneční zábava

Připravte se na nejlepší taneční zábavu, jakou jste kdy zažili! Ať už máte rádi rock, pop, depešáky nebo folklor, pro vás tu mám všechno. Přijďte si užít večer plný hudby a zábavy s rodinou a přáteli. Každý si najde to své - od mladých a starších, češi, slováci i cizinci.

DJ Miki / Vtipné moderování svatebních her

Vtipné moderování svatebních her

Chcete, aby se vaši hosté bavili a byli veselí? Pak se vyhněte těm svatebním hrám, které je mohou znechutit. Naopak, doporučím vám ty, které je rozesmějí a pobaví! Připravte se na neskutečnou zábavu bez toho, abyste museli přemýšlet o tom, jak je odvézt domů.

Svatební focení Michala Pavláska

A také... Emotivní svatební focení!

Užijte si kouzlo svatebního focení! Předtím, než se vrhnete do tance s hosty, prožijte nezapomenutelné chvíle před objektivem. Fotografie jsou tu pro to, aby zachytily vaše nejkrásnější okamžiky a uchovaly je navždy. Víc o svatebním focení.

Proč si jako DJe vybrat právě mne?

Domluvíme se snadno a spolehlivě

Vzhled i zvuk aparatury vás pohladí

S citem vyberu hity pro všechny hosty

Zábavu rozproudím i moderováním

Světelná a laserová show vás bude bavit

Posíláte mi spoustu úžasných referencí

Poradím vám s průběhem akce

Přizpůsobím se vám a vašim hostům

DJ Miki / Michal Pavlásek

Mám za sebou stovky svateb v roli svatebního fotografa. Myslím, že mne většina z vás zná spíš s foťákem v rukou.

Svatby tedy znám od ranních štamprlí až po ohňostroje. Rád vám poradím, jak svůj svatební den zorganizovat, aby to byla opravdu božská a nezapomenutelná akce.

Co říkají novomanželé po svých svatbách?

Martin Měsíček

Svatba Lucky a Martina v Turistickém centru ve Veselí nad Moravou (DJ🎵)

⭐⭐⭐⭐⭐

Kája a Jirka Galářovi

Svatba Hluk, Babí hora (focení📷 & DJ🎵)

Michala s Jančou jsem poznal před pár lety na svatbě svých přátel a byl jsem okouzlen, jak tihle dva lidi dokonale fungují. Přátelský přístup, profesionalita a jedním slovem dokonalost. Tehdy jsme si podali ruce a řekl jsem, že se jednou ozvu, až budu mít vlastní svatbu. Čas plynul jako voda v řece a přišel den, kdy s radostí zvedám telefon, abych objednal kompletní balíček, pro naši svatbu. Krátká domluva proběhla dva dny před svatbou a výsledek byl dokonalý. Po mojí první zkušenosti dostali plnou důvěru a doladili jsme pouze detaily, protože jsem věděl, že nezklamou. Všechno bylo naprosto perfektní a pouze jsem si znovu potvrdil, že tihle lidé dělají svoji práci opravdu s láskou. Recenzi píšu s odstupem, protože jsem chtěl slyšet názory celé stovky hostů, kteří nám jen potvrdili, že se výborně bavili a téměř 8 hodin v kuse plný parket dlouho neviděli. Moc děkujeme a těšíme se na fotky ❤️ K+J
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucka a Kuba Daníškovi

Svatba Baltaci Napajedla (DJ🎵)

Už při seznámení nám bylo jasné, že jsme neudělali chybu. Michal nám hrál na svatbě a naprosto všichni si ho chválili. Dalo by se říct, že je to dokonce léčitel. Bratra zázračně přestala bolet záda a děda, kterého jsem nikdy neviděl tančit, tančil jakoby mu bylo 20 :-) Takže pokud někdo váhá, tak u Michala nešlápnete vedle.
⭐⭐⭐⭐⭐

Pojďme roztančit i vaši svatbu

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

>