DJ na oslavu Uherské Hradiště

Dopřejte si a vašim hostům na oslavě parádní party!

Váš DJ na oslavu

S dobrým DJem bude vaše oslava fantastická. DJe nemáte na oslavě jen kvůli "pouštění písniček", ale hlavně proto, aby na ní byla skvělá zábava a nálada. Vybírejte tedy DJe pečlivě a ne jenom podle toho, že je nejlevnější. Hledejte mezi těmi DJi, které si lidé pochvalují a kteří mají spoustu dobrých referencí.

Váš DJ má před sebou nelehký úkol - zabavit pokud možno všechny vaše hosty. Podle toho, jak se vydaří vaše party, budou na ni vaši hosté vzpomínat. Dopřejte jim tedy úžasnou zábavu!

Co by měl váš DJ na oslavě hravě zvládnout?

  • vtipně hosty provázet oslavou jak hudbou, tak mluveným slovem,
  • hrát hity pro všechny od dětí až po seniory,
  • nadchnout, pobavit hosty a přinést skvělou náladu.

DJ Miki na oslavu

Mám za sebou tisíce setkání v roli fotografa. Myslím, že mne většina z vás zná spíš s foťákem v rukou.

Zpravidla na každé oslavě najdu několik svých známých. Mám rád lidi a zábavu a udělám všechno pro to, aby vaše oslava byla opravdu parádní a nezapomenutelná akce.

Co všechno vám na oslavě zajistí DJ Miki

DJ Miki: Podkresová hudba na oslavě

Náladová podkresová hudba

Každá oslava získá s hudbou skvělou atmosféru. Hudbu vybírám podle toho, jaké výročí slavíte. Na oslavě šedesátin vám tedy budu hrát většinou jinou hudbu než na třicátinách.

DJ Miki: Dětská diskotéka na oslavě

Dětská diskotéka

Budou na vaší oslavě i děti? Pokud ano, ty se chtějí také bavit, proto je dětská diskotéka skvělým bodem programu. Děti pobavíme, utaháme, ony usnou a vy si můžete užít party až do noci!

DJ Miki: Taneční zábava na oslavě

Skvělá taneční zábava

Pro každého něco... Svoje oblíbené hity najdou slečinky i motorkáři. Depešáci i folkloristé. Mladí a starší. Holky i kluci. Češi, Slováci i odjinud.

Několik důvodů, proč by vám na oslavě měl hrát DJ Miki

Pohladí i nakopne
DJ Miki / Repro db Opera 15

Nádherný čistý zvuk

Kvalitní aparaturu, jejíž zvuk pohladí i fajnšmekry a profi muzikanty.

DJ Miki / Světelná show

Dechberoucí světelná show a efekty

s PAR světly, stroboskopy, lasery a výrobníkem oparu, ve kterém efekty nádherně vyniknou.

DJ Miki / Sluchátka Shure

Nekonečný výběr největších hitů

všech žánrů od oldies až po nejžhavější novinky.

DJ Miki / Bezdrátový mikrofon AKG WMS40

Dva mikrofony pro dva řečníky

moderující svatební hry, soutěže, tombolu...

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kamarádské a seriózní jednání

s úsměvem a spolehlivě.

DJ Miki / DJ jako svatební dar

Férová cena

se spoustou bonusů zdarma navíc.

Po oslavách mi posíláte krásná hodnocení

profile-pic

Oslava 40 v Košíkách

DJ Mikiho jednoznačně doporučuji! Od prvotní komunikace až po skvěle odehraný večer to nemělo jedinou chybičku. Parádní přístup, ochota, profesionalita, prostě skvělý člověk! Byla to skvělá párty! Moc děkuji 😉👍👏
⭐⭐⭐⭐⭐

Zdeněk Šlechta
profile-pic

Oslava 50

Vážení, pokud Vás v dohledné době čeká jakákoliv oslava, na které chcete, aby to žilo, domluvte se rozhodně s DJ Mikim. Garantuji Vám, že budete spokojeni. Má totiž opravdu sqělý aparát na muziku a vybraný vkus, který dokáže sladit s tím, co se byste právě vy nejraději poslouchali. Oslní Vás nejen svými lejzrovými efekty, ale i dokonalou organizací průběhu celého večírku a jistě přidá i nějakou zajímavou hru, která pozvedne úroveň zábavy nejméně o dva levely oproti pouhému křepčení na parketu. A to nejdůležitější na závěr. Pokud si objednáte DJ Mikiho, počítejte s tím, že večírek bude dlouhý, zajistěte hodně jídla a pití, protože nikdo nebude chtít odejít, ale vězte, že ani za těchto okolností Vás ve štychu nenechá a těsně před tím, než by většina osazenstva popadala únavou a vyčerpáním, akci s noblesou jemu vlastní ukončí!! Díky Miki za PADEDÉ ve Staráku, bylo to super a oba i s Janou jste JEDNIČKY.

⭐⭐⭐⭐⭐

Hupy Frud
profile-pic

Maturitní večírek 4.B Gymnázia UH

Celá třída 4.B Gymnázia UH Vám děkuje za parádní oživení a zpestření našeho maturitního večírku. Hrál jste přesně podle našeho vkusu? Na další akci už budeme přesně vědět, koho si objednat. Moc děkujeme!?
⭐⭐⭐⭐⭐

Vendula Hrňová

DJ Miki.
Parádní zábava klidně až do rána.

Ozvučení obřadu, podkresová hudba, dětská diskotéka, moderování svatebních her a programu, taneční zábava pro všechny generace.

>