Ahoj, jsem fotící DJ a hrající fotograf Michal Pavlásek

DJ Miki / DJ na svatbu, oslavu i večírek
DJ Miki / Michal Pavlásek

"Rád budu DJem pro ty nejskvělejší party ve vašem životě. Svatby, oslavy, večírky. Tam všude jsem jako doma a vy se budete náramně bavit."

- Michal PAVLÁSEK / DJ MIKI

Moje cesta k DJ pultu nebyla nejkratší

Fotbal? Děkuji ne, raději muziku!

Muzika mne začala magicky přitahovat během mých pubertálních let. Když se šel hrát fotbal, volejbal nebo vybíjená, raději jsem se omluvil (vymluvil) a šel poslouchat hudbu. Doma jsem měl vytuněnou aparaturu a repráky velké jako králíkárna, to byl můj ráj. Mám rád sport (hlavně lyžování), ale kolektivní sporty mě nikdy nebraly a umím spolehlivě zajistit prohru jakkoliv silnému týmu? I proto byla doma má zeď olepena nikoliv fotbalisty, ale plakáty formule 1, závodních aut a hlavně... plakáty hudebních skupin.

Od hard rocku přes pop až po techno

Kamarádi tomu většinou nerozuměli, ale miloval jsem vždycky hudbu všech žánrů. Hard rock od Led Zeppelin, Deep Purple, Kiss. Zahraniční pop od Boney M, ABBY, Beatles. Český pop od Karla Gotta, Jiřího Schelingera, Katapult. Art od Pink Floyd, Genesis, Jeana Michela Jarreho, Klause Schulzeho. Klasiku od Mozarta, Bacha (hlavně jeho varhanní koncerty). Heavy metal od Accept, Judas Priest, Iron Maiden. Novoromantickou vlnu od Depeche Mode, New Order, Pet Shop Boys. Český folk od Jarka Nohavici, Fleret, Spirituál Kvintet, zahraniční folk Simon a Garfunkel. Teď mám rád i DJ Tiesta, Eda Sheerana, Lady GaGa, z našich Harlej, Walda Gang, Pokáč, Xindl X... No prostě všechno. Nedělím hudbu na "tvrdou" a "měkkou". Je mi jedno, jestli je stará jak Metuzalém nebo nejžhavější novinka.

První party po tanečních

Touha dělat DJe se ve mne probouzela v době vysokoškolských studií. Tenkrát jsem si přivydělával jako zvukař v tanečních. Abych pravdu řekl, ten waltz, čaču a ostatní jsem nijak neprožíval (o tom svědčí i fotka z té doby). Ale když taneční končívaly, mohli jsme si dělat soukromé taneční party. A tam to žilo! Tam jsem zjistil, že bavit vlnící se davy mne baví.

DJ Miki / Michal Pavlásek

DJ pravěk v tanečních

Od letadel k DJování to byla delší cesta

Studium na vysoké a první zaměstnání v továrně na letadla mne zaválo směrem ke strojařině. V prostředí konstrukční kanceláře jsem ale tušil, že to nebude můj směr na celý život. Nebudu vás tady unavovat výčtem všeho, co jsem po odchodu z továrny dělal. Zlom nastal tehdy, když se mi do ruky dostal foťák. Ty jooo, tak to bude ono! Tak se ze mne jako snílka a improvizátora stal fotograf. Díky povaze fotorebela jsem vždycky chtěl fotit jinak. Jinak než ostatní. Mít svůj rukopis. Kdysi platilo pravidlo, že proti slunci se nefotí. Takže většinu svých fotek jsem nafotil právě proti slunci?. Teď už tak fotí kdekdo, takže hledám další výzvy. Má touha dělat věci jinak mne přivedla k focení modelek. Co říkáte na ukázky mé práce? Později, když se moje modelky začaly vdávat, jsem našel zalíbení i ve focení svateb.

Při svatebním focení bývá také veselo...

A právě na svatbách se ve mne začal opět probouzet DJ. Osudové bylo setkání s mým nynějším skvělým kolegou DJem Davidem Filákem. Rozhovor při obědě a jeho motivační výzva "jdi do toho" mne nakoply. A dokopl mne i další kamarád, který pořádá koncerty, Filip Dohnal. Kluci, dnes vám oběma děkuji, bez vás bych si nejpíš klukovský sen nesplnil.

Pořádný DJ má svůj alias

Díky tomu všemu jsem kromě focení začal hrát na akcích jako DJ. Název DJ Michal Pavlásek mi přišel příliš strohý a suchý, zvolil jsem si proto přezdívku, kterou mi v dětství dal můj milovaný strejda. Miki. A tak se zrodil DJ Miki⭐.

Svatební DJ Miki

Tak to jsem já před hraním na svatbě.

Proč bývají "moje" party tak veselé?

Jak jsem o sobě psal výše - prakticky žádný styl hudby mne neminul. Hltal jsem vždycky všechno. Neunikla mi jediná písnička. Sleduju hitparády, vím nejen co se líbí mně, ale co se líbí ostatním lidem. Když se mi do ruky dostane nové CDčko (samozřejmě dnes už v online formě), po prvním poslechu zpravidla neomylně poznám, která ze skladeb vyjde na singlu a která se bude hrát na akcích a bude oblíbená. Prostě dovedu se vžít jak do role teenagera, tak do role staršího a pokročilejšího. A taky vycítím, kdy se jaká muzika hodí zahrát.

Nehraji podle seznamu, hraji podle emocí????.

Co říkají ti, kteří DJ Miki party zažili:

profile-pic

Oslava 40 a 70 Savary Nivnice

Naprostá spokojenost. Michal je skvělý DJ, který udělal z naší narozeninové oslavy parádní akci. Profesionální přístup a výborná komunikace. Můžu všem vřele doporučit.
⭐⭐⭐⭐⭐

Martin Jurák
profile-pic

Oslava 50

Vážení, pokud Vás v dohledné době čeká jakákoliv oslava, na které chcete, aby to žilo, domluvte se rozhodně s DJ Mikim. Garantuji Vám, že budete spokojeni. Má totiž opravdu sqělý aparát na muziku a vybraný vkus, který dokáže sladit s tím, co se byste právě vy nejraději poslouchali. Oslní Vás nejen svými lejzrovými efekty, ale i dokonalou organizací průběhu celého večírku a jistě přidá i nějakou zajímavou hru, která pozvedne úroveň zábavy nejméně o dva levely oproti pouhému křepčení na parketu. A to nejdůležitější na závěr. Pokud si objednáte DJ Mikiho, počítejte s tím, že večírek bude dlouhý, zajistěte hodně jídla a pití, protože nikdo nebude chtít odejít, ale vězte, že ani za těchto okolností Vás ve štychu nenechá a těsně před tím, než by většina osazenstva popadala únavou a vyčerpáním, akci s noblesou jemu vlastní ukončí!! Díky Miki za PADEDÉ ve Staráku, bylo to super a oba i s Janou jste JEDNIČKY.
⭐⭐⭐⭐⭐

Hupy Frud
profile-pic

Valašská svatba U Kollerů 2

Ahoj Michale… 🤩 Děkujeme za super svatební den a večer😆, bylo to skvěléé… ještě jednou děkujemééé, jsi výborný DJ.
⭐⭐⭐⭐⭐

Dominika & Jirka
profile-pic

Sraz spolužáků Vinný sklep U Dvořáků Mařatice

Míšo, když byl na náš sraz spolužáků ohlášen DJ, nic moc jsem nečekal. Asi jen notebook s bedýnkou🤣. Ale tvoje aparatura a produkce mi vyrazily dech. Skvělý výběr skladeb, nádherný zvuk, super zábava. Máš na to cit, bavíš lidi a dělej to dál!
⭐⭐⭐⭐⭐

Zdenek Fridrich
profile-pic

Svatba v Penzionu Uno ve Zlíně

Velmi povedená svatba s Míšou jako DJ, všichni se skvěle bavili. Děkujeme! 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Michaela a Michal Vejmelkovi
profile-pic

Svatba na terase Hotelu Tomášov

Moc děkujeme Mikimu za hudbu na naší svatbě ? Byl ochotný nám zahrát poté, co nám den(!) před svatbou vypadl náš původní DJ a krásný bonus k tomu bylo i video, které nám na svatbě natočil. Děkujeme moc!
⭐⭐⭐⭐⭐

Barča a Honza Šidlíkovi

Hledáte DJe na vaši kouzelnou svatbu?

Ozvučení obřadu, podkresová hudba, dětská diskotéka, moderování svatebních her a programu, taneční zábava pro všechny generace.

>