Ahoj, jsem fotící DJ a hrající fotograf Michal Pavlásek

DJ Miki / DJ na svatbu, oslavu i večírek
DJ Miki / Michal Pavlásek

"Rád budu DJem pro ty nejskvělejší party ve vašem životě. Svatby, oslavy, večírky. Tam všude jsem jako doma a vy se budete náramně bavit."

- Michal PAVLÁSEK / DJ MIKI

Moje cesta k DJ pultu nebyla nejkratší

Fotbal? Děkuji ne, raději muziku!

Muzika mne začala magicky přitahovat během mých pubertálních let. Když se šel hrát fotbal, volejbal nebo vybíjená, raději jsem se omluvil (vymluvil) a šel poslouchat hudbu. Doma jsem měl vytuněnou aparaturu a repráky velké jako králíkárna, to byl můj ráj. Mám rád sport (hlavně lyžování), ale kolektivní sporty mě nikdy nebraly a umím spolehlivě zajistit prohru jakkoliv silnému týmu? I proto byla doma má zeď olepena nikoliv fotbalisty, ale plakáty formule 1, závodních aut a hlavně... plakáty hudebních skupin.

Od hard rocku přes pop až po techno

Kamarádi tomu většinou nerozuměli, ale miloval jsem vždycky hudbu všech žánrů. Hard rock od Led Zeppelin, Deep Purple, Kiss. Zahraniční pop od Boney M, ABBY, Beatles. Český pop od Karla Gotta, Jiřího Schelingera, Katapult. Art od Pink Floyd, Genesis, Jeana Michela Jarreho, Klause Schulzeho. Klasiku od Mozarta, Bacha (hlavně jeho varhanní koncerty). Heavy metal od Accept, Judas Priest, Iron Maiden. Novoromantickou vlnu od Depeche Mode, New Order, Pet Shop Boys. Český folk od Jarka Nohavici, Fleret, Spirituál Kvintet, zahraniční folk Simon a Garfunkel. Teď mám rád i DJ Tiesta, Eda Sheerana, Lady GaGa, z našich Harlej, Walda Gang, Pokáč, Xindl X... No prostě všechno. Nedělím hudbu na "tvrdou" a "měkkou". Je mi jedno, jestli je stará jak Metuzalém nebo nejžhavější novinka.

První party po tanečních

Touha dělat DJe se ve mne probouzela v době vysokoškolských studií, kdy jsem si přivydělával jako zvukař v tanečních. Když taneční skončily, mohli jsme si dělat soukromé taneční party (měl jsem klíče od kulturáku, takže jsem byl kápo).

Od letadel k DJování to byla delší cesta

Studium na vysoké a první zaměstnání v továrně na letadla mne zaválo směrem ke strojařině. V prostředí konstrukční kanceláře jsem ale tušil, že to nebude můj směr na celý život. Nebudu vás tady unavovat výčtem všeho, co jsem po odchodu z továrny dělal. Zlom nastal tehdy, když se mi do ruky dostal foťák. Ty jooo, tak to bude ono! Tak se ze mne jako snílka a improvizátora stal fotograf. Díky povaze fotorebela jsem vždycky chtěl fotit jinak. Jinak než ostatní. Mít svůj rukopis. Kdysi platilo pravidlo, že proti slunci se nefotí. Takže většinu svých fotek jsem nafotil právě proti slunci?. Teď už tak fotí kdekdo, takže hledám další výzvy. Má touha dělat věci jinak mne přivedla k focení modelek. Co říkáte na ukázky mé práce? Později, když se moje modelky začaly vdávat, jsem našel zalíbení i ve focení svateb.

Při svatebním focení bývá také veselo...

A právě na svatbách se ve mne začal opět probouzet DJ. Osudové bylo setkání s mým nynějším skvělým kolegou DJem Davidem Filákem. Rozhovor při obědě a jeho motivační výzva "jdi do toho" mne nakoply. A dokopl mne i další kamarád, který pořádá koncerty, Filip Dohnal. Kluci, dnes vám oběma děkuji, bez vás bych si nejpíš klukovský sen nesplnil.

Pořádný DJ má svůj alias

Díky tomu všemu jsem kromě focení začal hrát na akcích jako DJ. Název DJ Michal Pavlásek mi přišel příliš strohý a suchý, zvolil jsem si proto přezdívku, kterou mi v dětství dal můj milovaný strejda. Miki. A tak se zrodil DJ Miki⭐.

Svatební DJ Miki

Tak to jsem já před hraním na svatbě.

Proč bývají "moje" party tak veselé?

Jak jsem o sobě psal výše - prakticky žádný styl hudby mne neminul. Hltal jsem vždycky všechno. Neunikla mi jediná písnička. Sleduju hitparády, vím nejen co se líbí mně, ale co se líbí ostatním lidem. Když se mi do ruky dostane nové CDčko (samozřejmě dnes už v online formě), po prvním poslechu zpravidla neomylně poznám, která ze skladeb vyjde na singlu a která se bude hrát na akcích a bude oblíbená. Prostě dovedu se vžít jak do role teenagera, tak do role staršího a pokročilejšího. A taky vycítím, kdy se jaká muzika hodí zahrát.

Nehraji podle seznamu, hraji podle emocí????.

Co říkají ti, kteří DJ Miki party zažili:

profile-pic

Svatba na terase Hotelu Tomášov

Moc děkujeme Mikimu za hudbu na naší svatbě ? Byl ochotný nám zahrát poté, co nám den(!) před svatbou vypadl náš původní DJ a krásný bonus k tomu bylo i video, které nám na svatbě natočil. Děkujeme moc!
⭐⭐⭐⭐⭐

Barča a Honza Šidlíkovi
profile-pic

Svatba Spolkový dům Ratíškovice u Hodonína

DJ Miki vytvořil na naší svatbě parádní atmosféru, ve které si každý našel to své a bavili se všichni bez ohledu na věk. Mockrát děkujeme🥰
⭐⭐⭐⭐⭐

Nikola & Radomír Trumpešovi
profile-pic

Oslava 40 U Černého Potoka Vápenky

Moc moc děkuji, za skvělou atmosféru, písničky i spolupráci. Miki, jsi božííí. Už se moc těším na další nějakou společnou akcičku. Děkujemeeeeee!!!!!!! Klára a Karel Motyčkovi (hlavně teda Klára :))
⭐⭐⭐⭐⭐

Klára Motyčková
profile-pic

Svatba ve sklepě U Dvořáků v Uherském Hradišti

Dj Miki je úžasný parťák na jakoukoliv oslavu či akci, dokáže odhadnout situaci, hraje hudbu, která roztancuje parket a vytvoří tak pozitivní vlnu napříč všech věkových skupin. Děkujeme Michale za úžasnou atmosféru na naší svatbě U Dvořáků. Lenka a Michal
⭐⭐⭐⭐⭐

Lenka a Michal Tomečkovi
profile-pic

Sraz spolužáků Skalák Ježov

Tento sraz mě velice BAVIL! Díky tobě! Byl jsem rozpálený jak atomový reaktor😂😂. Ani spát jsem potom nemohl!😮
⭐⭐⭐⭐⭐

Petr Kočenda
profile-pic

Svatba Orlovna Telnice

DJ Miki byl nejlepší volba na naši svatbu a rozhodně ho doporučujeme! Vytvořil nezapomenutelnou atmosféru, neměl problém nám s čímkoliv vyjít vstříc. Dokonce hrál o dvě hodiny déle, než bylo dohodnuto, protože hosté nechtěli odcházet, ale chtěli se dál bavit, což byla především jeho zásluha. Ještě jednou ti moc děkujeme!!!
⭐⭐⭐⭐⭐

Zuzana & Lukáš Valdovi

DJ Miki.
Parádní zábava klidně až do rána.

Ozvučení obřadu, podkresová hudba, dětská diskotéka, moderování svatebních her a programu, taneční zábava pro všechny generace.

>