Ahoj, jsem fotící DJ a hrající fotograf Michal Pavlásek

DJ Miki / DJ na svatbu, oslavu i večírek
DJ Miki / Michal Pavlásek

"Rád budu DJem pro ty nejskvělejší party ve vašem životě. Svatby, oslavy, večírky. Tam všude jsem jako doma a vy se budete náramně bavit."

- Michal PAVLÁSEK / DJ MIKI

Moje cesta k DJ pultu nebyla nejkratší

Fotbal? Děkuji ne, raději muziku!

Muzika mne začala magicky přitahovat během mých pubertálních let. Když se šel hrát fotbal, volejbal nebo vybíjená, raději jsem se omluvil (vymluvil) a šel poslouchat hudbu. Doma jsem měl vytuněnou aparaturu a repráky velké jako králíkárna, to byl můj ráj. Mám rád sport (hlavně lyžování), ale kolektivní sporty mě nikdy nebraly a umím spolehlivě zajistit prohru jakkoliv silnému týmu? I proto byla doma má zeď olepena nikoliv fotbalisty, ale plakáty formule 1, závodních aut a hlavně... plakáty hudebních skupin.

Od hard rocku přes pop až po techno

Kamarádi tomu většinou nerozuměli, ale miloval jsem vždycky hudbu všech žánrů. Hard rock od Led Zeppelin, Deep Purple, Kiss. Zahraniční pop od Boney M, ABBY, Beatles. Český pop od Karla Gotta, Jiřího Schelingera, Katapult. Art od Pink Floyd, Genesis, Jeana Michela Jarreho, Klause Schulzeho. Klasiku od Mozarta, Bacha (hlavně jeho varhanní koncerty). Heavy metal od Accept, Judas Priest, Iron Maiden. Novoromantickou vlnu od Depeche Mode, New Order, Pet Shop Boys. Český folk od Jarka Nohavici, Fleret, Spirituál Kvintet, zahraniční folk Simon a Garfunkel. Teď mám rád i DJ Tiesta, Eda Sheerana, Lady GaGa, z našich Harlej, Walda Gang, Pokáč, Xindl X... No prostě všechno. Nedělím hudbu na "tvrdou" a "měkkou". Je mi jedno, jestli je stará jak Metuzalém nebo nejžhavější novinka.

První party po tanečních

Touha dělat DJe se ve mne probouzela v době vysokoškolských studií. Tenkrát jsem si přivydělával jako zvukař v tanečních. Abych pravdu řekl, ten waltz, čaču a ostatní jsem nijak neprožíval (o tom svědčí i fotka z té doby). Ale když taneční končívaly, mohli jsme si dělat soukromé taneční party. A tam to žilo! Tam jsem zjistil, že bavit vlnící se davy mne baví.

DJ Miki / Michal Pavlásek

DJ pravěk v tanečních

Od letadel k DJování to byla delší cesta

Studium na vysoké a první zaměstnání v továrně na letadla mne zaválo směrem ke strojařině. V prostředí konstrukční kanceláře jsem ale tušil, že to nebude můj směr na celý život. Nebudu vás tady unavovat výčtem všeho, co jsem po odchodu z továrny dělal. Zlom nastal tehdy, když se mi do ruky dostal foťák. Ty jooo, tak to bude ono! Tak se ze mne jako snílka a improvizátora stal fotograf. Díky povaze fotorebela jsem vždycky chtěl fotit jinak. Jinak než ostatní. Mít svůj rukopis. Kdysi platilo pravidlo, že proti slunci se nefotí. Takže většinu svých fotek jsem nafotil právě proti slunci?. Teď už tak fotí kdekdo, takže hledám další výzvy. Má touha dělat věci jinak mne přivedla k focení modelek. Co říkáte na ukázky mé práce? Později, když se moje modelky začaly vdávat, jsem našel zalíbení i ve focení svateb.

Při svatebním focení bývá také veselo...

A právě na svatbách se ve mne začal opět probouzet DJ. Osudové bylo setkání s mým nynějším skvělým kolegou DJem Davidem Filákem. Rozhovor při obědě a jeho motivační výzva "jdi do toho" mne nakoply. A dokopl mne i další kamarád, který pořádá koncerty, Filip Dohnal. Kluci, dnes vám oběma děkuji, bez vás bych si nejpíš klukovský sen nesplnil.

Pořádný DJ má svůj alias

Díky tomu všemu jsem kromě focení začal hrát na akcích jako DJ. Název DJ Michal Pavlásek mi přišel příliš strohý a suchý, zvolil jsem si proto přezdívku, kterou mi v dětství dal můj milovaný strejda. Miki. A tak se zrodil DJ Miki⭐.

Svatební DJ Miki

Tak to jsem já před hraním na svatbě.

Proč bývají "moje" party tak veselé?

Jak jsem o sobě psal výše - prakticky žádný styl hudby mne neminul. Hltal jsem vždycky všechno. Neunikla mi jediná písnička. Sleduju hitparády, vím nejen co se líbí mně, ale co se líbí ostatním lidem. Když se mi do ruky dostane nové CDčko (samozřejmě dnes už v online formě), po prvním poslechu zpravidla neomylně poznám, která ze skladeb vyjde na singlu a která se bude hrát na akcích a bude oblíbená. Prostě dovedu se vžít jak do role teenagera, tak do role staršího a pokročilejšího. A taky vycítím, kdy se jaká muzika hodí zahrát.

Nehraji podle seznamu, hraji podle emocí????.

Co říkají ti, kteří DJ Miki party zažili:

Michaela a Lukáš

Svatba ve Slováckém Dvoře (DJ🎵)

S Michalem jsme byli na naší svatbě velmi spokojení, jeho zkušenosti v oboru byly zřejmé od samého začátku párty. Nejen hraní, ale i moderování a celkový přátelský přístup nám vytvořil super večer. Doporučujeme🥰 M+L
⭐⭐⭐⭐⭐

Žaneta & Zdenek Šebákovi

Valašská svatba U Kollerů v Poteči (DJ🎵)

Michal udělal z naší svatby nezapomenutelnou party. Skvělá zábava, bezvadná muzika a profesionální přístup.
⭐⭐⭐⭐⭐

Petr Markl

Firemní večírek v hotelu Sepetná (DJ🎵)

Byl jsem účastníkem akce v hotelu Sepetná, kde DJ Miki vystupoval. Byť šlo o menší akci, slušně jsme si zařádili. Oceňuji nápaditost, vstřícnost, ochotu i vybavení. Bylo to moc prima.

⭐⭐⭐⭐⭐

Slečna z personálu vinného sklepa Skalák v Ježově

Vinný sklep Skalák Ježov (DJ🎵)

Jako servírka jsem viděla spoustu DJů a akcí, ale ta vaše byla nejlepší a fantastická. Je vidět, že hrajete srdcem a lidi se skvěle baví. Takovou „pařbu“ jsem dlouho neviděla 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Michaela a Michal Vejmelkovi

Svatba v Penzionu Uno ve Zlíně (DJ🎵)

Velmi povedená svatba s Míšou jako DJ, všichni se skvěle bavili. Děkujeme! 🤩
⭐⭐⭐⭐⭐

Nikola Zajícová

Svatba Amfík Bukovina (DJ🎵)

Super chlapík, svatební program obstará od A do Z.
⭐⭐⭐⭐⭐

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

>