Dětská diskotéka na svatbě

DJ Miki / Dětská diskotéka na svatbě

Svatby mívají v duchu tradic tento průběh: obřad - oběd - focení novomanželů - krájení dortu - první tanec - svatební party. DJe si většina svateb domlouvá až od prvního tance. Pokud bude na vaší svatbě víc dětí, mám pro vás tip: uspořádejte dětskou diskotéku!

Kde do programu dětskou diskotéku zařadit?

Právě do doby, kdy jste na odpoledním focení. To trvá většinou okolo 2 hodin, mezitím bývá pro svatebčany připraven program jako košt vína, prohlídka areálu...

A co děti? Mají si kde hrát?? Domluvte si DJ tak, aby už během vašeho svatebního focení pro děti dětskou diskotéku uspořádal. Děti se náramně pobaví, s nimi i jejich rodiče a svatebčané se krásně naladí na váš příchod.

Dětská diskotéka může probíhat i zcela netradičně, jako tehdy na svatbě Lucky a Roberta. Klučina byl fanda rockové muziky a konkrétně si přál Kiss / I Was Made For Loving You a Police / De Do Do Do, De Da Da Da.

DJ MIKI:
Rád pro vás dětskou diskotéku uspořádám, mám v zásobě spousty dětských tanečních "fláků". Děti vám příjemně utahám - ty vám pak krásně usnou a vy si budete moci víc užít svatební party. A jako bonus, když už ten aparát bude rozehřátý, při vašem příchodu z focení vám pustím nádhernou slavnostní fanfáru✨ 

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kdo mě zná z focení, ten ví, že se mnou se nudit rozhodně nebude. A stejně tak to platí i pro mé hraní jako DJ. Nikdy nevystupuji s předpřipravenými playlisty. Nechávám věci plynout přirozeně a často až na poslední chvíli vybírám, kterou skladbu zahraji jako další. Hudbu totiž volím podle nálady a reakcí lidí na parketu. Každá akce, na které hraji, je originální a neopakovatelná, protože je vždy přizpůsobena aktuální atmosféře a energii hostů.

>