Časté dotazy

Jak dlouho se hraním zabýváš a na kolika svatbách jsi hrál?

Hudba je mým celoživotním vášnivým společníkem, který mě provází již od doby mého bouřlivého mládí. Od května 2019 se aktivně věnuji hraní na různých akcích a událostech. Během této doby jsem měl tu čest bavit lidi na zhruba 100 akcích, z nichž asi 70 bylo svatebních oslav (stav v dubnu 2024).

Hraješ kromě svateb i na oslavách a večírcích?

Ano, hraji. Jako svatební fotograf jsem prožil a prožívám stovky svateb. Proto k nim mám velmi blízko a miluji je. Kromě svateb vám rád zahraji na oslavách narozenin a výročí, firemních večírcích nebo jakékoliv jiné akci. S mým širokým repertoárem dokážu pobavit všechny generace - od nejmladších po nejstarší - bez ohledu na to, jakou hudbu mají rádi. Tak pojďme si to společně užít!

Navštivte web mého fotostudia.

Jak zjistíme, jestli máš termín volný?

Jednoduše...

  • zavolejte na telefon 608 888 578 (Michal) nebo 777 578 580 (Jana),
  • napište mailem na michal@djmiki.cz,
  • pošlete zprávu přes Facebook Messenger (facebook.com/djmikiparty),
  • pošlete poptávku.

 Snad termín budu mít ještě volný a pořádně to rozjedeme!🤩

Co pro tvoji produkci potřebuješ od nás?

Prostor minimálně 5×2 metry a jednu zásuvku 220V. To je vše. Jinak si vše přivezu s sebou, vy se o nic nemusíte starat. Užijte si vaši svatbu, oslavu i večírek naplno ?

Poradíš nám s průběhem akce?

Rád. Jak uvádím výše, svatby jsou mým povoláním a koníčkem již dlouhá léta. Za tu dobu jsem nasál spoustu zkušeností a zážitků. Umím vám tedy poradit s harmonogramem akce, zejména svatby. Předám vám inspiraci ze stovek akcí, spoustu tipů pro hladký průběh a zábavu hostů najdete v blogu.

Jak vypadá tvoje aparatura, na co se můžeme těšit?

DJ Miki / Svatba na terase
DJ Miki / Svatba Dohnalův Mlýn

Jako fotograf a designér mám jedinečný cit pro styl a vzhled. A to znamená, že na vaší akci vám přináším nejen profesionální techniku, ale také krásně nasvícené a zahalené zákoutí, které bude okouzlující také jako pozadí pro vaše nezapomenutelné momenty. S mým talentem a vášní pro estetiku se můžete spolehnout na to, že vaše akce bude vypadat naprosto fantasticky. Takže neváhejte a dejte mi šanci ukázat vám, jak mohu přinést kouzlo na vaši akci!

Hraješ i mimo Moravu?

Ano. Rád vám zahraji kdekoliv, kam je možné dojet autem. Cestuji rád, vzdálenost pro mne není překážkou.

Před akcí se osobně setkáme?

Moc rád se s vámi před akcí osobně setkám. Seznámíme se a probereme podrobnosti a dohodneme se na harmonogramu. Řeknete mi, jakou představu máte o muzice a také vaše osobní přání. Pokud pro vás osobní setkání není jednoduché (například kvůli času nebo vzdálenosti), pak se můžeme potkat online třeba přes Google Meet.

Zahraješ nám jakýkoli styl hudby?

Ano, v podstatě všechny styly, které party roztančí, mám. Pobavím všechny od nejmenších po nejstarší. V playlistu mám vše: retro disco, aktuální hity, českou klasiku, balady, dechovku, lidovky… Bavit se budou opravdu všichni! ?

Pokud si budete přát nějakou opravdovou lahůdku, kterou na svém disku nebudu mít, sosnu ji z hifi streamovací služby Tidal. Ta vedle excelentní kvality zvuku poskytuje ještě větší databázi skladeb než Spotify.

Zahraješ nám písničky na přání?

Jasně. Zahraji vám a vašim hostům cokoliv, co si jen budete přát. Jen možná ne úplně hned, ale tak, aby písnička zapadla mezi právě přehrávané skladby jak stylově, tak tempem.

Přečtěte si příspěvek o písničkách na přání.

Kdy ti za celou akci zaplatíme?

Potvrzení akce si zajistíte úhradou zálohy ve výši 2000 Kč. Zbývající část mi doplatíte po ukončení akce podle dohodnutého a skutečného rozsahu mých služeb.

Řekli jste mi po akcích

Markéta a Tomáš Zlámalovi

Svatba Lázně Leopoldov na Smraďavce (DJ🎵)

Lepšího DJ jsme si na naší svatbě nemohli přát. Zahrál vše, výborně a vtipně odmoderoval různé hry. Pokud hledáte a váháte, tak doporučujeme DJ Miki=TOP!! Markéta a Tomáš Zlámalovi
⭐⭐⭐⭐⭐

Bětka Chovancová

Svatba Emílie a Staňa (DJ🎵)

DJ Miki, super volba... Hodně muziky, kterou si užili všichni na svatbě, Michal zahrál, co si kdo zamanul☺️, soutěže perfektně připravené s humorem, prostě člověk na svém místě... Určitě doporučuji 🥳🎉👏🎤🎧
⭐⭐⭐⭐⭐

Marie Jurčeková

Oslava 50 Hotel Grand Uherské Hradiště (DJ🎵)

Parádní pán, který zaručeně pobaví úžasnou hudbou na míru každého náročného zákazníka! Top
⭐⭐⭐⭐⭐

Petr Kočenda

Sraz spolužáků Skalák Ježov (DJ🎵)

Tento sraz mě velice BAVIL! Díky tobě! Byl jsem rozpálený jak atomový reaktor😂😂. Ani spát jsem potom nemohl!😮
⭐⭐⭐⭐⭐

Radka Rozsypálková

Svatba Penzion Uno Zlín (DJ🎵)

Nezapomenutelný zážitek, bylo to parádní...
⭐⭐⭐⭐⭐

Romana Buriánová

Oslava 50 Hotel Grand Uherské Hradiště (DJ🎵)

Oslavu mých narozenin DJ Miki proměnil už od začátku v super párty, kdy na rozjetí akce a seznámení přítomných připravil soutěž a dál to s námi táhnul s těmi nejlepšími hity až do rána. I ti, kteří chtěli zůstat jen chvíli, vydrželi až do úplného konce. Tímto mu moc děkuji a doufám, že se zase někdy na akci setkáme.👍👍👍
⭐⭐⭐⭐⭐

Žaneta & Zdenek Šebákovi

Valašská svatba U Kollerů v Poteči (DJ🎵)

Michal udělal z naší svatby nezapomenutelnou party. Skvělá zábava, bezvadná muzika a profesionální přístup.
⭐⭐⭐⭐⭐

Arnošt Uhlíř

Oslava Arnoštových 50 Na Haldě v Boršicích (focení📷 & DJ🎵)

Michala znám řadu let, je to pohodový člověk. A jako DJ se umí vcítit do atmosféry akce. Napříč všemi ročníky narození (3 až 84 let) se nakonec tančilo, ať se to třeba nečekalo.

Miki, díky za super večer !!! Arnošt
⭐⭐⭐⭐⭐

>