Časté dotazy

Jak dlouho se hraním zabýváš a na kolika svatbách jsi hrál?

Hudba je mým celoživotním vášnivým společníkem, který mě provází již od doby mého bouřlivého mládí. Od května 2019 se aktivně věnuji hraní na různých akcích a událostech. Během této doby jsem měl tu čest bavit lidi na zhruba 90 akcích, z nichž asi 60 bylo svatebních oslav (stav v listopadu 2023).

Hraješ kromě svateb i na oslavách a večírcích?

Ano, hraji. Jako svatební fotograf jsem prožil a prožívám stovky svateb. Proto k nim mám velmi blízko a miluji je. Kromě svateb vám rád zahraji na oslavách narozenin a výročí, firemních večírcích nebo jakékoliv jiné akci. S mým širokým repertoárem dokážu pobavit všechny generace - od nejmladších po nejstarší - bez ohledu na to, jakou hudbu mají rádi. Tak pojďme si to společně užít!

Navštivte web mého fotostudia.

Jak zjistíme, jestli máš termín volný?

Jednoduše...

  • zavolejte na telefon 608 888 578 (Michal) nebo 777 578 580 (Jana),
  • napište mailem na michal@djmiki.cz,
  • pošlete zprávu přes Facebook Messenger (facebook.com/djmikiparty),
  • pošlete poptávku.

 Snad termín budu mít ještě volný a pořádně to rozjedeme!🤩

Co pro tvoji produkci potřebuješ od nás?

Prostor minimálně 5×2 metry a jednu zásuvku 220V. To je vše. Jinak si vše přivezu s sebou, vy se o nic nemusíte starat. Užijte si vaši svatbu, oslavu i večírek naplno ?

Poradíš nám s průběhem akce?

Rád. Jak uvádím výše, svatby jsou mým povoláním a koníčkem již dlouhá léta. Za tu dobu jsem nasál spoustu zkušeností a zážitků. Umím vám tedy poradit s harmonogramem akce, zejména svatby. Předám vám inspiraci ze stovek akcí, spoustu tipů pro hladký průběh a zábavu hostů najdete v blogu.

Jak vypadá tvoje aparatura, na co se můžeme těšit?

DJ Miki / Svatba na terase
DJ Miki / Svatba Dohnalův Mlýn

Jako fotograf a designér mám jedinečný cit pro styl a vzhled. A to znamená, že na vaší akci vám přináším nejen profesionální techniku, ale také krásně nasvícené a zahalené zákoutí, které bude okouzlující také jako pozadí pro vaše nezapomenutelné momenty. S mým talentem a vášní pro estetiku se můžete spolehnout na to, že vaše akce bude vypadat naprosto fantasticky. Takže neváhejte a dejte mi šanci ukázat vám, jak mohu přinést kouzlo na vaši akci!

Hraješ i mimo Moravu?

Ano. Rád vám zahraji kdekoliv, kam je možné dojet autem. Cestuji rád, vzdálenost pro mne není překážkou.

Před akcí se osobně setkáme?

Moc rád se s vámi před akcí osobně setkám. Seznámíme se a probereme podrobnosti a dohodneme se na harmonogramu. Řeknete mi, jakou představu máte o muzice a také vaše osobní přání. Pokud pro vás osobní setkání není jednoduché (například kvůli času nebo vzdálenosti), pak se můžeme potkat online třeba přes Google Meet.

Zahraješ nám jakýkoli styl hudby?

Ano, v podstatě všechny styly, které party roztančí, mám. Pobavím všechny od nejmenších po nejstarší. V playlistu mám vše: retro disco, aktuální hity, českou klasiku, balady, dechovku, lidovky… Bavit se budou opravdu všichni! ?

Pokud si budete přát nějakou opravdovou lahůdku, kterou na svém disku nebudu mít, sosnu ji z hifi streamovací služby Tidal. Ta vedle excelentní kvality zvuku poskytuje ještě větší databázi skladeb než Spotify.

Zahraješ nám písničky na přání?

Jasně. Zahraji vám a vašim hostům cokoliv, co si jen budete přát. Jen možná ne úplně hned, ale tak, aby písnička zapadla mezi právě přehrávané skladby jak stylově, tak tempem.

Přečtěte si příspěvek o písničkách na přání.

Kdy ti za celou akci zaplatíme?

Potvrzení akce si zajistíte úhradou zálohy ve výši 2000 Kč. Zbývající část mi doplatíte po ukončení akce podle dohodnutého a skutečného rozsahu mých služeb.

Řekli jste mi po akcích

Pavel Drgáč

Firemní večírek STRONGO (DJ🎵)

Michale, díky za vytvoření skvělé atmosféry na našem firemním vánočním večírku! Těšíme se na další rok, protože víme, že termín je jen otázkou dohody a skvělá zábava je jistotou!
⭐⭐⭐⭐⭐

Neznámá účastnice

Firemní večírek Sběrné suroviny Uherské Hradiště (DJ🎵)

Ve firmě už pracuji přes 30 let, takže za tu dobu jsem zažila spoustu vánočních firemních večírků. Chci vás pochválit a říct vám, že ten s vámi byl za celou tu dobu suverénně nejlepší!
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucka a Jára Smažilovi

Svatba Roseta RadějovLucka a Jára Smažilovi (DJ🎵)

Doporučujeme!! Super svatební zážitek. L+J
⭐⭐⭐⭐⭐

Michal Rachunek

Oslava 30 Hradčovice (DJ🎵)

Velice milý a pohodový člověk, od začátku do konce hrál opravdu skvěle, určitě doporučuju všemi deseti.
⭐⭐⭐⭐⭐

Kristýna a Adam Válkovi

Svatba Sportcentrum Morava Uherské Hradiště (DJ🎵)

Hledali jsme DJe na svatbu hodně dlouho, pak jsme našli tady Michala a musím říct, že to byla skvělá volba, že jsme si právě ho vybrali 😊.
Za nás udělal super zábavu, atmosféru a my si to naplno užili. Mile nás překvapilo, že nám vytvořil video a za to ti moc děkujeme! Budeme se těšit na další nějaké akci.
Doporučujeme dál, kdo váhá, neváhejte... My vám ho doporučujeme 🙂😉
⭐⭐⭐⭐⭐

Vendula Hrňová

Maturitní večírek 4.B Gymnázia Uherské Hradiště (DJ🎵)

Celá třída 4.B Gymnázia UH Vám děkuje za parádní oživení a zpestření našeho maturitního večírku. Hrál jste přesně podle našeho vkusu🤩 Na další akci už budeme přesně vědět, koho si objednat. Moc děkujeme!🥰
⭐⭐⭐⭐⭐

Radka Rozsypálková

Svatba Penzion Uno Zlín (DJ🎵)

Nezapomenutelný zážitek, bylo to parádní...
⭐⭐⭐⭐⭐

Petr Kočenda

Sraz spolužáků Skalák Ježov (DJ🎵)

Tento sraz mě velice BAVIL! Díky tobě! Byl jsem rozpálený jak atomový reaktor😂😂. Ani spát jsem potom nemohl!😮
⭐⭐⭐⭐⭐

>