Ptáte se

Nejčastěji se mne ptáte...

Hraješ kromě svateb i na akcích jiného typu?

Ano, hraji. Velkou spoustu svateb jsem prožil a prožívám v roli svatebního fotografa. Proto k nim mám velmi blízko a miluji je. Kromě svateb vám rád zahraji na oslavách narozenin a výročí, firemních večírcích a dalších akcích. Díky širokému repertoáru si troufám říci, že skvěle pobavím všechny od nejmladších po nejstarší, ať mají rádi jakoukoliv muziku.

Navštivte web mého fotostudia.

Jak zjistíme, jestli máš termín volný?

Jednoduše mi zavolejte na 608 888 578, napište mailem na michal@djmiki.cz nabo přes Facebook Messenger (djmikiparty). Snad bude termín volný a pořádně to rozjedeme!

Co pro tvoji produkci potřebuješ od nás?

Prostor minimálně 5×2 metry a jednu zásuvku 220V. To je vše. Jinak si vše přivezu s sebou, vy se o nic nemusíte starat. Užijte si vaši svatbu nebo akci naplno 🙂

Poradíš nám s průběhem akce?

Rád. Jak uvádím výše, svatby jsou mým povoláním a koníčkem již dlouhá léta. Za tu dobu jsem nasál spoustu zkušeností a zážitků. Umím vám tedy poradit s harmonogramem akce, zejména svatby. Předám vám spoustu tipů pro hladký průběh a zábavu hostů.

Jak vypadá tvoje aparatura, na co se můžeme těšit?

Jako fotograf a designer mám cit pro styl a vzhled všeho, co si na vaši akci přivezu. Čekejte tedy profi techniku, nádherně nasvícenou a pokrytou napínací látkou v barvě vhodné k vaší akci. Můj koutek vám tedy fotky rozhodně kazit nebude.

Hraješ i mimo Moravu?

Ano. Rád vám zahraji kdekoliv, kam je možné dojet autem. Cestuji rád, vzdálenost pro mne není překážkou.

Před akcí se osobně uvidíme?

Moc rád se s vámi před akcí setkám a seznámím. Probereme podrobnosti a dohodneme se na harmonogramu. Řeknete mi, jakou představu máte o muzice a také vaše osobní přání. Pokud pro vás osobní setkání není jednoduché (například kvůli času nebo vzdálenosti), pak se můžeme potkat online třeba přes Skype.

Zahraješ nám jakýkoli styl hudby?

Ano, v podstatě všechny styly, které jsou vhodné na party, mám. Pobavím všechny od nejmenších po nejstarší. V playlistu mám vše: retro disco, aktuální hity, českou klasiku, balady, dechovku, lidovky… Bavit se budou opravdu všichni! 🤩

Zahraješ nám písničky na přání?

Jasně. Zahraji vám a vašim hostům cokoliv, co si jen budete přát. Jen možná ne úplně hned, ale tak, aby písnička zapadla mezi právě přehrávané skladby jak stylově, tak tempem.

Přečtěte si příspěvek o písničkách na přání.

Jaká je cena za tvoji party?

  • Svatba, oslava, firemní večírek do 5 hodin ... 4950Kč (další hodina 990Kč)
  • Cestovné 7Kč / km z Uherského Hradiště a zpět

Příprava a sbalení techniky (celkem cca 3hodiny) ZDARMA. V ceně jsou všechny světelné efekty, kouřový opar, 2 mikrofony.

Jaká je cena fotokoutku?

Pronájem Polaroid fotoaparátu 290 Kč – tisk fotografie i záznam na SD kartu. Fotopapír Polaroid Zink 2x3cm 30 Kč/ks. Fotoalba pro nalepení fotografie a vepsání vzkazu od 120 Kč. Pronájem rekvizit 100 Kč. Pronájem LED světla 200 Kč.

Kdy se za celou akci platí?

Pro potvrzení akce vás poprosím o uhrazení zálohy ve výši 2000 Kč. Zbývající část mi doplatíte po ukončení akce podle toho, jaký bude skutečný rozsah mých služeb.

Řekli mi po akcích:

profile-pic

Svatba Penzion Uno Zlín

Nezapomenutelný zážitek, bylo to parádní...
⭐⭐⭐⭐⭐

Radka Rozsypálková
profile-pic

Svatba Na Haldě Boršice

Chtěli bychom Dj Mikimu poděkovat za úžasný doprovod našeho svatebního dne. Byl to skvělý zážitek a můžeme jen doporučit. Z deseti hvězdiček dáváme 10. 😀
⭐⭐⭐⭐⭐

Lenka a Radim
profile-pic

Vinný sklep Skalák Ježov

Jako servírka jsem viděla spoustu DJů a akcí, ale ta vaše byla nejlepší a fantastická. Je vidět, že hrajete srdcem a lidi se skvěle baví. Takovou „pařbu“ jsem dlouho neviděla 🙂
⭐⭐⭐⭐⭐

Slečna z personálu vinného sklepa Skalák v Ježově
profile-pic

Svatba ve Slováckém Dvoře

S Michalem jsme byli na naší svatbě velmi spokojení, jeho zkušenosti v oboru byly zřejmé od samého začátku párty. Nejen hraní, ale i moderování a celkový přátelský přístup nám vytvořil super večer. Doporučujeme😊 M+L
⭐⭐⭐⭐⭐

Michaela a Lukáš
profile-pic

Moc děkujeme Mikimu za hudbu na naší svatbě 🙂 Byl ochotný nám zahrát poté, co nám den(!) před svatbou vypadl náš původní DJ a krásný bonus k tomu bylo i video, které nám na svatbě natočil. Děkujeme moc!

Barča a Honza Šidlíkovi
profile-pic

Rodinná oslava v Jalubí U Pavouka

DJ Mikiho můžu jen doporučit, profesionální přístup, začlenil se mezi hosty naprosto přirozeně a hudba neměla chybu!
⭐⭐⭐⭐⭐

Pavel Kučera

11 nejzábavnějších her na svatbu

Stáhněte si mnou vytuněné hry, které vás zaručeně pobaví.

>