Časté dotazy

Jak dlouho se hraním zabýváš a na kolika akcích a svatbách jsi hrál?

Hudba je mým celoživotním vášnivým společníkem, který mě provází již od doby mého bouřlivého mládí. Od května 2019 se aktivně věnuji hraní na různých akcích a událostech. Do 6.7.2024 mi bylo potěšením bavit lidi na 108 akcích, z nichž bylo 64 svateb, ty další byly narozeninové oslavy a firemní večírky.

Hraješ kromě svateb i na oslavách a večírcích?

Ano, hraji. Jako svatební fotograf jsem prožil a prožívám stovky svateb. Proto k nim mám velmi blízko a miluji je. Kromě svateb vám rád zahraji na oslavách narozenin a výročí, firemních večírcích nebo jakékoliv jiné akci. S mým širokým repertoárem dokážu pobavit všechny generace - od nejmladších po nejstarší - bez ohledu na to, jakou hudbu mají rádi. Tak pojďme si to společně užít!

Navštivte web mého fotostudia.

Jak zjistíme, jestli máš termín volný?

Jednoduše...

  • zavolejte na telefon 608 888 578 (Michal) nebo 777 578 580 (Jana),
  • napište mailem na michal@djmiki.cz,
  • pošlete zprávu přes Facebook Messenger (facebook.com/djmikiparty),
  • pošlete poptávku.

 Snad termín budu mít ještě volný a pořádně to rozjedeme!🤩

Co pro tvoji produkci potřebuješ od nás?

Prostor minimálně 5×2 metry a jednu zásuvku 220V. To je vše. Jinak si vše přivezu s sebou, vy se o nic nemusíte starat. Užijte si vaši svatbu, oslavu i večírek naplno ?

Při plánování harmonogramu svatby se nám tvé zkušenosti budou určitě hodit, pomůžeš nám?

Rád. Jak uvádím výše, svatby jsou mým povoláním a koníčkem již dlouhá léta. Za tu dobu jsem nasál spoustu zkušeností a zážitků. Umím vám tedy poradit s harmonogramem akce, zejména svatby. Předám vám inspiraci ze stovek akcí, spoustu tipů pro hladký průběh a zábavu hostů najdete v blogu.

Jak vypadá tvoje aparatura, na co se můžeme těšit?

DJ Miki / Svatba na terase
DJ Miki / Svatba Dohnalův Mlýn

Jako fotograf a designér mám jedinečný cit pro styl a vzhled. A to znamená, že na vaší akci vám přináším nejen profesionální techniku, ale také krásně nasvícené a zahalené zákoutí, které bude okouzlující také jako pozadí pro vaše nezapomenutelné momenty. S mým talentem a vášní pro estetiku se můžete spolehnout na to, že vaše akce bude vypadat naprosto fantasticky. Takže neváhejte a dejte mi šanci ukázat vám, jak mohu přinést kouzlo na vaši akci!

Hraješ i mimo Moravu?

Ano. Rád vám zahraji kdekoliv, kam je možné dojet autem. Cestuji rád, vzdálenost pro mne není překážkou.

Před akcí se osobně setkáme?

Moc rád se s vámi před akcí osobně setkám. Seznámíme se a probereme podrobnosti a dohodneme se na harmonogramu. Řeknete mi, jakou představu máte o muzice a také vaše osobní přání. Pokud pro vás osobní setkání není jednoduché (například kvůli času nebo vzdálenosti), pak se můžeme potkat online třeba přes Google Meet.

Zahraješ nám jakýkoli styl hudby?

Ano, v podstatě všechny styly, které party roztančí, mám. Pobavím všechny od nejmenších po nejstarší. V playlistu mám vše: retro disco, aktuální hity, českou klasiku, balady, dechovku, lidovky… Bavit se budou opravdu všichni! ?

Pokud si budete přát nějakou opravdovou lahůdku, kterou na svém disku nebudu mít, sosnu ji z hifi streamovací služby Tidal. Ta vedle excelentní kvality zvuku poskytuje ještě větší databázi skladeb než Spotify.

Zahraješ nám písničky na přání?

Jasně. Zahraji vám a vašim hostům cokoliv, co si jen budete přát. Jen možná ne úplně hned, ale tak, aby písnička zapadla mezi právě přehrávané skladby jak stylově, tak tempem.

Přečtěte si příspěvek o písničkách na přání.

Kdy ti za celou akci zaplatíme?

Potvrzení akce si zajistíte úhradou zálohy ve výši 2000 Kč. Zbývající část mi doplatíte po ukončení akce podle dohodnutého a skutečného rozsahu mých služeb.

Řekli jste mi po akcích

Pavel Kučera

Rodinná oslava v Jalubí U Pavouka (DJ🎵)

DJ Mikiho můžu jen doporučit, profesionální přístup, začlenil se mezi hosty naprosto přirozeně a hudba neměla chybu!
⭐⭐⭐⭐⭐

Jiří Doček

Firemní večírek KAMEX, Sportcentrum Morava (DJ🎵)

Michal byl super průvodce a DJ na našem firemním večírku KAMEX. Je to snad poprvé, co byl po celou dobu plný parket 🙂 . Díky Michale!!!
⭐⭐⭐⭐⭐

Magda Zemková

Oslava narozenin Sportcentrum Morava (DJ🎵)

Služby DJ Miki lze jenom doporučit. Playlist přizpůsobí situaci, zvukově kvalitní produkce, široký výběr skladeb – od oldies a nestárnoucích českých písniček až po poslední hity. Spolehlivý, přátelský přístup. Byli jsme velmi spokojeni! Díky Michale!!
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucka a Jára Smažilovi

Svatba Roseta Radějov (DJ🎵)

Doporučujeme!! Super svatební zážitek. L+J
⭐⭐⭐⭐⭐

Marie Jurčeková

Oslava 50 Hotel Grand Uherské Hradiště (DJ🎵)

Parádní pán, který zaručeně pobaví úžasnou hudbou na míru každého náročného zákazníka! Top
⭐⭐⭐⭐⭐

Markéta a Tomáš Zlámalovi

Svatba Lázně Leopoldov na Smraďavce (DJ🎵)

Lepšího DJ jsme si na naší svatbě nemohli přát. Zahrál vše, výborně a vtipně odmoderoval různé hry. Pokud hledáte a váháte, tak doporučujeme DJ Miki=TOP!! Markéta a Tomáš Zlámalovi
⭐⭐⭐⭐⭐

Lucka a Martin

Svatba v Turistickém centru ve Veselí nad Moravou (DJ🎵)

Michala jsme si vybrali jako DJ na svatbu podle skvělých recenzí a musím říct, že ty opravdu nelhaly. Lépe jsme vybrat nemohli.
Naše přání bylo nemít klasický první tanec, s čímž si Michal parádně poradil - bylo to moc fajn. 😊
Moc doporučujeme všem, kteří chtějí zažít pořádnou párty 💯💯
⭐⭐⭐⭐⭐

Nikola Zajícová

Svatba Amfík Bukovina (DJ🎵)

Super chlapík, svatební program obstará od A do Z.
⭐⭐⭐⭐⭐

>