608 888 578 michal@djmiki.cz
Ano, hraji. Velkou spoustu svateb jsem prožil a prožívám v roli svatebního fotografa (www.michalpavlasek.cz). Proto k nim mám velmi blízko a miluji je. Kromě svateb vám rád zahraji na oslavách narozenin a výročí, firemních večírcích a dalších akcích. Díky širokému repertoáru si troufám říci, že skvěle pobavím všechny od nejmladších po nejstarší, ať mají rádi jakoukoliv muziku.
Prostor minimálně 5x2 metry a zásuvku 220V. To je vše. Jinak si vše přivezu s sebou, vy se o nic nemusíte starat. Užijte si vaši svatbu nebo akci naplno 🙂
Rád. Jak uvádím výše, svatby jsou mým povoláním a koníčkem již dlouhá léta. Za tu dobu vím, jaký harmonogram akce (nejenom svatby) je nejlepší pro vaši pohodu a zábavu hostů. Moc rád s vámi proberu vaše představy a poradím vám ideální organizaci.
Jako fotograf a designer mám cit pro styl a vzhled všeho, co si na vaši akci přivezu. Čekejte tedy profi techniku, nádherně nasvícenou a pokrytou napínací látkou v barvě vhodné k vaší akci. Můj koutek vám tedy fotky rozhodně kazit nebude.
Ano. Rád vám zahraji kdekoliv, kam je možné dojet autem. Cestuji rád, vzdálenost pro mne není překážkou.
Ano. Seznámíme se, probereme podrobnosti o vaší akci a dohodneme se na harmonogramu. Řeknete mi, jakou představu máte o muzice a také vaše osobní přání.
Jasně. Zahraji vám a vašim hostům cokoliv, co si jen budete přát. Jen možná ne úplně hned, ale tak, aby písnička zapadla mezi právě přehrávané skladby jak stylově, tak tempem.
Cena za roztančené party na svatbách, oslavách a firemních večírcích do pěti hodin je pouze 4950 Kč. Za další hodinu navíc 990 Kč. Cestovné a doprava techniky 7 Kč/km. Jsem plátce DPH, ceny jsou bez DPH.
Pronájem Polaroid fotoaparátu 290 Kč - tisk fotografie i záznam na SD kartu. Fotopapír Polaroid Zink 2x3cm 30 Kč/ks. Fotoalba pro nalepení fotografie a vepsání vzkazu od 120 Kč. Pronájem rekvizit 100 Kč. Pronájem LED světla 200 Kč.
Pro potvrzení akce vás poprosíme o uhrazení zálohy ve výši 2000 Kč. Po ukončení akce mi doplatíte zbývající část podle toho, jaký byl reálný rozsah akce, případně další požadavky.
Jednoduše mi napište. Mailem, přes Messenger. Nebo zavolejte. Moc se těším!
Ano, v podstatě všechny styly, které jsou vhodné na party, mám. Pobavím všechny od nejmenších po nejstarší. V playlistu mám vše: retro disco, aktuální hity, českou klasiku, balady, dechovku, lidovky... Bavit se budou opravdu všichni! 🤩

Férová a bezva cena

Hraní na svatbách, oslavách a firemních večírcích do pěti hodin je pouze za 4950 Kč, další hodina navíc 990 Kč.
Cestovné a doprava techniky 7 Kč/km. Instalace aparatury a úsměv zdarma.

DJ Miki

DJ Miki / Michal Pavlásek

Spolehlivý DJ na svatby, oslavy a firemní večírky. Rozjedu zábavu s největšími hity jakéhokoliv žánru pro všechny věkové kategorie.

Chcete super akci?

Vaše jméno

Váš email

Kdy a kde akci pořádáte?

Máme zájem o fotokoutek

Fotograf Michal Pavlásek

Kromě muziky je mojí vášní a povoláním focení. Mám vymazlené útulné rodinné fotostudio, kde se sny stávají skutečností. Miluju focení svateb a užívám si také focení modelek, rodin, portrétů... A při focení nám vždycky hraje skvělá hudba 🔊

Navštivte www.michalpavlasek.cz

Michal Pavlásek / Fotograf
>