Parádní svatba, na které jsem fotil i hrál

Svatební focení Káji a Jirky Galářových

V následujícím příspěvku se společně vypravíme na svatbu Jirky a Káji Galářových, která se vryla do paměti všem účastníkům. Ne díky harmonogramu nebo pečlivému plánování, ale svou spontánností a neformální atmosférou. Čtěte dále a nechte se inspirovat...

A pak nastal ten velký svatební den Jirky a Káji. Den, na který jsem s nadšením očekával. Bylo na co se těšit, ale nepředbíhejme... Jirka má rád neformální prostředí, a tak volba svatebního místa padla na Babí horu u Hluku. Rozhodnutí lepší nemohlo být. Příroda, klid, skvělé zázemí pro téměř 100 hostů... Velký party stan, zahradní bar. S pomocí jejich kamarádky Ilonky bylo místo okouzlující nazdobeno světýlky a přírodními trávami a květy. Všechno vypadalo jako z pohádky!

Unikátnost této svatby se projevila v tom, že jediným pevným bodem programu byl obřad. Jinak vše fungovalo na autopilota a podle nálady. Originalita byla cítit na každém kroku. Jirka si jako hudbu pro svůj příchod k obřadu zvolil skladbu Warriors Of The World od skupiny Manowar. Během obřadu se ozývalo kdákání slepic, které sledovaly ceremonii zpoza nedalekého plotu.

Po obědě jsem nastavil jemný a emotivní hudební podkres, který dokresloval příjemnou atmosféru. Někteří hosté byli tak natěšení, že si zatančili už v této chvíli. Velkou zábavou byla také pivní štafeta.

Odpolední focení na balících slámy

Odpolední focení bylo pro mě, ale i pro novomanžele vrcholem dne. Je to jediný okamžik, kdy si mohou být sami pro sebe, daleko od veselí hostů. Spontánně jsme našli perfektní místo - velké pole s balíky slámy. Počasí bylo jako stvořené - krásné, teplé a s nádhernými bílými mráčky na obloze.

Z focení jsme se vraceli plni skvělé nálady a nezapomenutelných zážitků. Mezitím se hosté skvěle bavili. Děti si užívaly malování vodovými barvami, dospělí se čile bavili v baru nebo pod stromy a všichni se těšili na večerní party. Focení prskavek bylo úspěšné, následoval první novomanželský tanec a zábava pokračovala až do dvou hodin ráno. Bez přerušení. Opravdu. Milovníci všech hudebních žánrů si přišli na své.

Jako třešnička na dortu přišel lehký déšť až v momentě, kdy jsem měl vše potřebné sbaleno v autě a plný dojmů odjížděl z místa. Může se říct, že počasí bylo jako stvořené pro tento nezapomenutelný den.

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kdo mě zná z focení, ten ví, že se mnou se nudit rozhodně nebude. A stejně tak to platí i pro mé hraní jako DJ. Nikdy nevystupuji s předpřipravenými playlisty. Nechávám věci plynout přirozeně a často až na poslední chvíli vybírám, kterou skladbu zahraji jako další. Hudbu totiž volím podle nálady a reakcí lidí na parketu. Každá akce, na které hraji, je originální a neopakovatelná, protože je vždy přizpůsobena aktuální atmosféře a energii hostů.

>