Zábava pro všechny. Jak na to?

DJ Miki: Zábava pro všechny. Jak na to?

Na každé akci (svatbě, oslavě, večírku), kde hraje hudba, se může najít skupinka hostů, kterým hlasitá hudba vadí. Naproti ní je skupina lidí, kteří si chtějí užít taneční zábavu? Jak najít co největší rovnováhu, aby se bavili všichni?

Co může udělat DJ

Správný výběr hudby

DJ by měl pečlivě vybírat styly hudby a konkrétní skladby tak, aby co nejvíce vyhovoval všem hostům. Pokud jde o hraní písniček na přání, DJ by měl s úsměvem a laskavě vysvětlit, že některé skladby nemusí být vhodné, pokud by mohly někomu působit nepohodlí. A takové skladby jednoduše nehrát.

Umět udělat pauzu ve správný čas

Každá svatba, oslava či večírek není jen taneční maraton. Je nesmírně povzbudivé dopřát si přestávku, trochu ztišit hudbu a nechat prostor pro jemný hudební doprovod. To umožní hostům nabrat novou energii, v klidu si popovídat a těšit se na další hudební vlnu.

Co můžete udělat vy

Využijte členitějších prostor

Jde o skvělý nápad naplánovat vaši akci v prostoru, který disponuje oddělenými prostory. Tímto způsobem můžete v jedné z nich zorganizovat taneční zábavu, zatímco druhá místnost poskytne příjemné útočiště pro ty, kteří si chtějí povídat a trochu si odpočinout.

Domluvte se s hosty předem

Při organizaci události se snažte pochopit a respektovat jednotlivé přání a preference vašich hostů. Připravte všechny na to, že hlavním cílem vaší akce je vytváření radosti a zábavy, nikoliv soutěžení mezi různými skupinami hostů.

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

>