20 července

Open Air party svatba Lenky a Radima Na Haldě v Boršicích

0  KomentÁŘŮ

SDÍLEJTE

Open Air party svatba Lenky a Radima Na Haldě v Boršicích

S nevěstou Lenkou jsme se setkali osobně ještě před svatbou, abychom společně vytunili harmonogram svatby. Ženich Roman přijít nemohl, měl pracovní povinnosti za volantem kamionu. Při setkání mi šestý smysl říkal, že to bude príma akce. A byla. Ale popořádku.

Svatební pochod nebo úprk?

Veselá historka hned z kraje🤣 Lenka mi těsně před svatbou poslala tip na svatební pochod, tedy písničku, která bude znít při jejím příchodu k oltáři. Při prvních 20ti vteřinách jsem si říkal, ok, to by šlo... Ale pak se naráz k houslím přidal bubeník, elektrická kytara a kdoví co ještě. Tak to ne, k oltáři se přeci neběží. Vymyslel jsem pro ně tedy skladbu jinou, "svatebnější". No a při obřadu to vyšlo tak že s posledním krůčkem nevěsty k oltáři skladby vygradovala a utichla. Perfect timing. K podpisu do matriky Anjelik môj od Dariny Rolincové. A Ještě že tě lásko mám těsně po obřadu... jediné oko nezůstalo suché.😂

Muzika ke svatebnímu obědu? Ano!

Svatebčané často přemýšlí, jestli má smysl hrát již u svatební hostiny. Má. Pokud se tedy nedá volume úplně doprava a zvolí se vhodné skladby. Tady nám to opět krásně vyšlo. Spousta hostů si skladby, které je zaujaly, vyShazamovali. No a celkově ta muzika nádherně doladila atmosféru kolem oběda a po něm.

Párty!

Samotná party byla jedna úžasná jízda. Vystřídali jsme snad všechny žánry muziky, tančilo se sice až později (mám vypozorováno, že naplno se začíná řádit až s přicházející tmou), ale o to intenzivněji. Na parketu byli i ti, kteří se prej na parketu zpravidla neobjevují.

Kolem půl druhé už tanečníkům začala docházet energie a tak mohli jít Lenka s Radimem do hajan.

Svatba Lenka a Radim Na Haldě v Boršicích

Leni a Radime, moc děkuji za důvěru. Děkuju naprosto skvělému personálu Na Haldě v Boršicích, starali se o mě jako bych byl jejich blízký příbuzný. Děkuju všem svatebním hostům, že jsem na parketu nebyl jako kůl v plotě.😂

Líbí se vám článek? Sdílejte jej


DJ Miki / Michal Pavlásek

DJ Miki / Michal Pavlásek

Hudba a touha bavit lidi jej provází celý život. V úplných začátcích působil jako DJ v tanečních. Už tehdy to bývaly úžasné party. Michala zná spousta lidí hlavně jako fotografa. Fotí nejvíc modelky a dámy, ale také svatby. Odtud zná velmi dobře prostředí svateb a hlavně psychologii lidí. Jeho party jsou známé tím, že hosté většinou ani nechtějí dělat přestávky.

Michal Pavlásek

Mohlo by vás zajímat

DJ Miki / Únos nevěsty

Proč je únos nevěsty blbý nápad?

Už to není tak časté, ale na některých svatbách ještě pořád někteří ...číst víc

Číst víc
DJ Miki / DJ jako svatební dar

Jak ušetřit na svatební party?

Před každou svatbou, ale i oslavou a večírkem, budete řešit otázky spojené ...číst víc

Číst víc
DJ Miki / AC/DC

Rocková oslava dvojitých 60

Pavel a jeho manželka jsou duší rockeři. Jak probíhala jejich dvojitá narozeninová ...číst víc

Číst víc
{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

11 nejzábavnějších her na svatbu

Stáhněte si mnou vytuněné hry, které vás zaručeně pobaví.

>