Svatební den Na Haldě v Boršicích

Na Haldě Boršice

S nevěstou Lenkou jsme se setkali osobně ještě před svatbou, abychom společně vytunili harmonogram svatby. Ženich Roman přijít nemohl, měl pracovní povinnosti za volantem kamionu. Při setkání mi šestý smysl říkal, že to bude príma akce. A byla. Ale popořádku.

Svatební pochod nebo úprk?

Veselá historka hned z kraje? Lenka mi těsně před svatbou poslala tip na svatební pochod, tedy písničku, která bude znít při jejím příchodu k oltáři. Při prvních 20ti vteřinách jsem si říkal, ok, to by šlo... Ale pak se naráz k houslím přidal bubeník, elektrická kytara a kdoví co ještě. Tak to ne, k oltáři se přeci neběží. Vymyslel jsem pro ně tedy skladbu jinou, "svatebnější". No a při obřadu to vyšlo tak že s posledním krůčkem nevěsty k oltáři skladby vygradovala a utichla. Perfect timing. K podpisu do matriky Anjelik môj od Dariny Rolincové. A Ještě že tě lásko mám těsně po obřadu... jediné oko nezůstalo suché.?

Muzika ke svatebnímu obědu? Ano!

Svatebčané často přemýšlí, jestli má smysl hrát již u svatební hostiny. Má. Pokud se tedy nedá volume úplně doprava a zvolí se vhodné skladby. Tady nám to opět krásně vyšlo. Spousta hostů si skladby, které je zaujaly, vyShazamovali. No a celkově ta muzika nádherně doladila atmosféru kolem oběda a po něm.

Párty!

Samotná party byla jedna úžasná jízda. Vystřídali jsme snad všechny žánry muziky, tančilo se sice až později (mám vypozorováno, že naplno se začíná řádit až s přicházející tmou), ale o to intenzivněji. Na parketu byli i ti, kteří se prej na parketu zpravidla neobjevují.

Kolem půl druhé už tanečníkům začala docházet energie a tak mohli jít Lenka s Radimem do hajan.

Svatba Lenka a Radim Na Haldě v Boršicích

Leni a Radime, moc děkuji za důvěru. Děkuju naprosto skvělému personálu Na Haldě v Boršicích, starali se o mě jako bych byl jejich blízký příbuzný. Děkuju všem svatebním hostům, že jsem na parketu nebyl jako kůl v plotě.?

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kdo mě zná z focení, ten ví, že se mnou se nudit rozhodně nebude. A stejně tak to platí i pro mé hraní jako DJ. Nikdy nevystupuji s předpřipravenými playlisty. Nechávám věci plynout přirozeně a často až na poslední chvíli vybírám, kterou skladbu zahraji jako další. Hudbu totiž volím podle nálady a reakcí lidí na parketu. Každá akce, na které hraji, je originální a neopakovatelná, protože je vždy přizpůsobena aktuální atmosféře a energii hostů.

>