Jak ušetřit na svatební party?

DJ Miki / DJ jako svatební dar

Před každou svatbou, ale i oslavou a večírkem, budete řešit otázky spojené s co nejnižšími náklady. Kde uspořádat hostinu? Šaty koupit nebo půjčit? Na party kapelu nebo DJe? Nebo si sami pustíme náš playlist, abychom ušetřili? V tomto článku se dočtete, jak získat DJe profíka a neutratit za něj ani korunu.

Rada je velmi jednoduchá, ale ze zkušeností vím, že většinu lidí prostě nenapadne. Zejména u svateb (a samozřejmě i u oslav) budou vaši hosté přemýšlet nad (svatebním) darem. Porcelánového jelena? Mixér? Obraz? Sušák na prádlo? Usnadněte jim rozhodování a ze seznamu nákladů si škrtněte jednu položku: přejte si dobrého DJe jako svatební dar.

Smutný příběh ze svatby, kde za hraní na party chtěli ušetřit...

Svatebčané se na svatební party dohodli s kolegou z práce, který má potřebné "bedýnky" a zvládne to za večeři a pár kaček. Nemalá potíž vznikla tehdy, kdy tento "DJ" zjistil, že v místě svatby není dostupný internet ani WiFi. A bez toho byl nejen on, ale všichni... víte kde. Byla to opravdu nezapomenutelná svatební party, která nestála (za) nic.

Tady jsou jednoduché krůčky, jak za dobrého DJe neutratit ani korunu:

Krok 1

Najděte si DJe vašich snů a zjistěte, jestli má váš termín ještě volný.

Krok 2

Kontakt na DJe předejte tomu, kdo vám svatebního DJe věnuje jako dar.

Krok 3

Vy už se můžete těšit? Oni se už dohodnou a vy za muziku na party neutratíte jedinou korunu.

Pro ty, kteří budou mou produkci věnovat jako dar, mám připraven exkluzivní tištěný dárkový poukaz, který svatebčanům nebo oslavencům symbolicky věnují.

Takže konec výmluv, že na dobrého DJe nemáme!

DJ Miki / Michal Pavlásek

DJ MIKI / Michal Pavlásek

Hledáte DJe na vaši kouzelnou svatbu?

Vychutnejte si svou svatbu s fantastickou atmosférou. I díky profesionálnímu ozvučení obřadu. Užijte si romantickou podkresovou hudbu, která vás bude provázet celým dnem. Děti se mohou těšit na skvělou diskotéku, kde se budou moci vyřádit. Moderováním svatebních her a programu vám pomohu udělat z vašeho dne nezapomenutelný zážitek. A nakonec se všichni společně roztančíme při taneční zábavě pro všechny generace!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Hudba a touha bavit lidi mne provází celý život. V úplných začátcích jsem pouštěl čaču, waltz, foxtrot a další jako "DJ" v tanečních. Už tehdy to bývaly úžasné party. Spousta lidí mne zná hlavně jako fotografa. Fotím nejvíc modelky a dámy, miluju také svatby. Odtud znám velmi dobře prostředí svateb a hlavně psychologii lidí. Mé party jsou známé tím, že hosté většinou ani nechtějí dělat přestávky a jdou si sednout, až když jsou úplně vyčerpaní.

>