Karaoke na svatbě je zoufalství

Karaoke na svatbu. Ano či ne? / DJ Miki radí.

Plánujete svatbu a rádi byste pro vaše hosty připravili co nejpestřejší program? Jednou z lákavých možností je uspořádat během večerní zábavy karaoke. Je to dobrý nápad?

Co je to karaoke?

Druh společenské zábavy, při které účastníci zpívají do mikrofonu k instrumentálnímu hudebnímu doprovodu (tím je většinou známý hit bez vokální stopy). Text sledují na nějakém zobrazovacím zařízení (displeji, monitoru, plátně).

Karaoke bude zábava…

Říkáte si, to musí být skvělá zábava, kdy u mikrofonu předvedou hosté svoje pěvecké schopnosti a talent. Budou se bavit nejen oni, ale také užaslí posluchači, kteří ani nevěděli, že jejich Lojzík umí tak nádherně zpívat… A také Anička, babička, strejda Evženek.

Nebo nebude?

Realita je v naprosté většině případů zcela jiná, o mnoho méně zábavná. Proč?

  • Zpěv většiny běžných hostů na každé akci je originálu vzdálen jako pověstné nebe a dudy.
  • „Zpěváci“ většinou neznají texty a zejména angličtina zní často spíš jako okrajové nářečí svahilštiny.
  • Alkohol sice dodává odvahu, ale nikoliv hlas.

To všechno jsou důvody, kvůli kterým se karaoke na svatbách i jiných akcích mění na přetahovanou o mikrofon pro několik "odvážných" a otravnou zvukovou směsicí pro ostatní.

John Legend. Poznali jste?

Chtít karaoke na svatbě?

Karaoke tedy rozhodně nedoporučuji na akce, kde se chcete všichni dobře bavit. Dokonce jej řadím vedle únosu nevěsty mezi nejspolehlivější zabijáky zábavy.

Tak, už vás nebudu trápit. Netrapte ani vy vaše hosty a raději si objednejte pořádnou muziku.

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Hudba a touha bavit lidi mne provází celý život. V úplných začátcích jsem pouštěl čaču, waltz, foxtrot a další jako "DJ" v tanečních. Už tehdy to bývaly úžasné party. Spousta lidí mne zná hlavně jako fotografa. Fotím nejvíc modelky a dámy, miluju také svatby. Odtud znám velmi dobře prostředí svateb a hlavně psychologii lidí. Mé party jsou známé tím, že hosté většinou ani nechtějí dělat přestávky a jdou si sednout, až když jsou úplně vyčerpaní.

>