Rocková oslava dvojitých 60

DJ Miki / AC/DC

Pavel a jeho manželka jsou duší rockeři. Jak probíhala jejich dvojitá narozeninová oslava? Načerpejte inspiraci.

Oslavenci zvolili pro svou výroční party salónek hotelu Buchlovice. Skvělá volba. Je tam totiž dostatek místa pro posezení i tanec.

Vzhledem k věku hostů jsem ani moc roztančenou akci nečekal, ale o to tady tentokrát ani nešlo. Pavlova představa byla taková, že zazní jeho oblíbené a srdeční rockové pecky. Po úvodních několika lidovkách (Co jste hasiči, Okolo Hradišťa) a české klasice (Jsi prostě nejlepší, Ještě že tě lásko mám) jsme si společně zahráli nesmrtelné hity pro drsňáky (Highway To Hell, Perfect Strangers, Nothing Else Matters, The Zoo, Another Brick in the Wall, New York Groove...)

DJ Miki / AC/DC Highway To Hell

AC/DC / Highway To Hell

DJ Miki / Deep Purple Perfect Strangers

Deep Purple / Perfect Strangers

Taneční parket tedy ve švech nepraskal, ale Pavlova duše rockera byla v sedmém nebi. Po akci si pochvaloval, že muzika byla přesně podle jeho představ a že si to všichni krásně užili.

Plánujete oslavu "věkově pokročilejších"? Nebojte se pozvat si DJe, samozřejmě takového, který má k vašemu hudebnímu vkusu blízko. Vaše party bude úžasná.

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Hudba a touha bavit lidi mne provází celý život. V úplných začátcích jsem pouštěl čaču, waltz, foxtrot a další jako "DJ" v tanečních. Už tehdy to bývaly úžasné party. Spousta lidí mne zná hlavně jako fotografa. Fotím nejvíc modelky a dámy, miluju také svatby. Odtud znám velmi dobře prostředí svateb a hlavně psychologii lidí. Mé party jsou známé tím, že hosté většinou ani nechtějí dělat přestávky a jdou si sednout, až když jsou úplně vyčerpaní.

>