Rocková oslava dvojitých 60

DJ Miki / AC/DC

Pavel a jeho manželka jsou duší rockeři. Jak probíhala jejich dvojitá narozeninová oslava? Načerpejte inspiraci.

Oslavenci zvolili pro svou výroční party salónek hotelu Buchlovice. Skvělá volba. Je tam totiž dostatek místa pro posezení i tanec.

Vzhledem k věku hostů jsem ani moc roztančenou akci nečekal, ale o to tady tentokrát ani nešlo. Pavlova představa byla taková, že zazní jeho oblíbené a srdeční rockové pecky. Po úvodních několika lidovkách (Co jste hasiči, Okolo Hradišťa) a české klasice (Jsi prostě nejlepší, Ještě že tě lásko mám) jsme si společně zahráli nesmrtelné hity pro drsňáky (Highway To Hell, Perfect Strangers, Nothing Else Matters, The Zoo, Another Brick in the Wall, New York Groove...)

DJ Miki / AC/DC Highway To Hell

AC/DC / Highway To Hell

DJ Miki / Deep Purple Perfect Strangers

Deep Purple / Perfect Strangers

Taneční parket tedy ve švech nepraskal, ale Pavlova duše rockera byla v sedmém nebi. Po akci si pochvaloval, že muzika byla přesně podle jeho představ a že si to všichni krásně užili.

Plánujete oslavu "věkově pokročilejších"? Nebojte se pozvat si DJe, samozřejmě takového, který má k vašemu hudebnímu vkusu blízko. Vaše party bude úžasná.

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kdo mě zná z focení, ten ví, že se mnou se nudit rozhodně nebude. A stejně tak to platí i pro mé hraní jako DJ. Nikdy nevystupuji s předpřipravenými playlisty. Nechávám věci plynout přirozeně a často až na poslední chvíli vybírám, kterou skladbu zahraji jako další. Hudbu totiž volím podle nálady a reakcí lidí na parketu. Každá akce, na které hraji, je originální a neopakovatelná, protože je vždy přizpůsobena aktuální atmosféře a energii hostů.

>