Jaké výhody přináší mít fotografa a DJ v jednom

Svatební fotograf a DJ Michal Pavlásek / Svatba Jarky a Toma

Před svatbou hledáte jak fotografa, tak DJe (případně hudbu). Možná víte, že kromě hraní jako DJ Miki s vámi váš svatební den strávím jako fotograf. Jaké výhody vám přinese mít fotografa a DJ v jednom? Inspirujte se nádhernou a veselou podzimní svatbou Jarky a Toma.

S Jarkou a Tomem jsme se poznali ve firmě BRM AERO, vyrábějící vynikající letadla BRISTELL. Oba pracují na motorech letadel - ano, i ta jemná budoucí nevěsta Jarka. Nejprve jsme byli domluveni jen na focení, později si mne přizvali i na hraní. Zaplacením zálohy byl termín potvrzen na 100 procent.

Předsvatební schůzku si obvykle plánujeme přibližně měsíc před svatbou. S Jarkou a Tomem byla domluva jedna radost. Dohodli jsme:

  • čas, kdy nainstalovat aparaturu,
  • kdy ve svatební den přijet, abychom stihli nafotit ranní přípravy nevěsty,
  • průběh svatebního dne a harmonogram,
  • to, že si mají vybrat pět svých nejoblíbenějších skladeb na první a následující svatební tance.

Výhoda 1: focení i zábavu domluvíte najednou

Jedna svatební schůzka a na ní dohodnete jak focení, tak odpolední a večerní zábavu. 

Úžasným místem pro svatební hostinu byl Dvůr Pod Starýma horama v Boršicích. Svatba Jarky a Toma byla výjimečná. Zejména v tom, že celá plynula v naprosté pohodě, klidu a harmonii. Nikdo se nestresoval, nikdo si na nic nestěžoval, nikam se nespěchalo... Nevěsta se připravovala v pokoji, který jsem si pracovně nazval "babinec". Jako jediný muž jsem si vychutnával to štěbetání a štiplavý odér laku na vlasy. Seznámil jsem se s družičkami, maminkou a spoustou dalších milých lidiček.

Ženich Tom si pro nevěstu přišel s úsměvem a také - jak jinak - v klidu, v pohodě, s láskou.

Výhoda 2: svatební hosté mne během dne poznají a večer jsme již jak jedna rodina

Během focení svatebních příprav se seznámí s vašimi rodinami a hosty. Vznikne mezi námi užší pouto a to se nám při večerní zábavě bude náramně hodit.

Na obřad se celý svatební "konvoj" přesunul na Obecní úřad v Jalubí. Novomanželé si řekli ano, vyměnili si prstýnky u příjemného a pohodového obřadu.

Po obřadu jedeme zpět do Boršic na svatební oběd. Ještě před ním jsme si našli nádherné místo na společné fotky svatebčanů - krásnou podzimně zbarvenou cestičku lemovanou stromy a keři.

Po výborném obědě jedeme (tedy Jarka, Tom, já, moje Jana a svědek Adam) s novomanželi na svatební focení. Řeknu vám, že nádhernější přírodu jsem na svatbě ještě nezažil. Podzim všechno krásně vymaloval do podzimních barev a bylo krásně, pod mrakem. To jako fotograf miluju! 

Část fotek jsme nafotili v kouzelném sadu na začátku Boršic, pak jsme přejeli na Smraďavku do Lázní Leopoldov.

Focení bylo krásným výletem do přírody, moc jsme si jej všichni užili. Uteklo jako voda! Je nám tady skvěle, ale jedeme zpátky za svatebními hosty. Novomanželé rozkrojí slavnostně svatební dort, zatančí si svůj první novomanželský tanec a skvělá svatební party může začít!

Vzhledem k povolání obou novomanželů - letecký mechanik - pro ně svatební hosté připravili parádní svatební dar. Dostali letecký výlet na Maltu. Háček byl v tom, že letadlo mělo pokažený motor a oni si jej museli opravil. Zvládli to a odletěli... na maltu😆.

Výhoda 3: hudbou je podmalovaný celý svatební den

Hudba už bude hrát u oběda, během svatebního focení, při krájení dortu... Taková svatba je veselejší a má slavnostnější atmosféru..

Skvělá taneční zábava, vlastně s jedinou přestávkou, bavila až do jedné hodiny ranní. Na tuto svatbu se bude ještě dlouho vzpomínat, byla opravdu nádherná. Ne okázalostí, ale radostí ze života, zábavou a setkáním moc milých lidí. 

Svatební fotograf a DJ Michal Pavlásek / Svatba Jarky a Toma

Jarko a Tome, ještě jednou vám moc děkuji za příležitost být vaším svatebním fotografem i svatebním DJem. Přeji vám do společného života spoustu lásky a štěstí.

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

>