608 888 578 michal@djmiki.cz

Fantastická svatební party Dominiky a Jirky

Miluju ty akce, kde od prvního kontaktu mají obě strany pocit, že se znají už několik let. Přesně tak tomu bylo v případě Dominiky a Jirky. Vše bylo domluveno během deseti minut po telefonu, osobně jsme se setkali až ve svatební den…Nádherný svatební den jsme zahájili svatebním chorálem při vstupu novomanželů do sálu. Atmosféra byla elektrizující a slavnostní.

Po obědě Domča s Jirkou odjeli na focení a my si mezitím udělali dětskou diskotéku. Fyzicky a psychicky odolné „chůvy“ s dětmi ochotně tancovaly a dováděly. Malé slečny a kluci si tanečky fakt užili.

Ahoj Michale… 🙂 Děkujeme za super svatební den a večer 🙂 bylo to skvěléé… ještě jednou děkujemééé, jsi výborný DJ

Dominika a Jirka

svatba v Poteči, restaurace U Kollerů

Ke svému prvnímu tanci si Dominika s Jirkou vybrali nádhernou skladbu Beautiful In White od Shane Filana. Kolem nich tančily hned tři kola svatebčanů. Krásná atmosféra svatebního dne se potom pomalu přehoupla do nejrozdováděnější party, kterou jsem kdy zažil… Na své si přišli snad všichni… Zahráli jsme si

  • nejnovější hity
  • latinsko americké hity (Sofia, Despacito…)
  • retro pecky (nesmrtelná ABBA, Village People, Boney M…)
  • hard rock (AC/DC, Deep Purple, Kiss…)
  • lidovky (Nepij Jano nepij vodu, Rež rež rež…)
  • nádherné balady (famózní Show Must Go On od Queen byla fakt mocná)
  • a velikánskou spoustu písniček včetně těch na přání…

Končili jsme naprostým vyčerpáním tanečníků okolo třetí ráno. Dominiko a Jirko, jestli se vám společný život vydaří tak jako svatební den, jste za vodou 🙂

Share:
105 Views

Okomentujte:

DJ Miki

DJ Miki / Michal Pavlásek

Spolehlivý DJ na svatby, oslavy a firemní večírky. Rozjedu zábavu s největšími hity jakéhokoliv žánru pro všechny věkové kategorie. Užijte si parádní mejdan!

Máte zájem?

Ozvěte se