608 888 578 michal@djmiki.cz
DJ Miki / Písničky na přání

Písničky na přání? Ano, ale…

Taneční parket je plný, zábava skvělá, DJ hraje pecky, které baví… Mnozí z hostů dostanou nápad – nechat si zahrát písničku na přání… Dobrý DJ s širokým hudebním záběrem a přehledem zábavu písničkama na přání ještě víc „okoření“ a rozjede. A opačně – DJ nezkušený vám písničkama hostů v nevhodný čas může zábavu zcela „zabít“. Jak je to možné?

Každou party probíhají vlny. Některá se veze v rytmech latinské ameriky, některá v rockovém duchu, někdy přijdou vhod lidovky, pak se vše zvolní při romantických baladách… Dobrý DJ umí tyto vlny krásně „dávkovat“ tak, aby bavily většinu hostů a nezačaly nudit.

Písnička na přání (jak už napovídá označení) vyjadřuje přání jednotlivce, případně menší skupinky hostů. Ze zkušenosti vám mohu říci, že hodně často tato přání vůbec, ale vůbec neladí s tou vlnou, která zrovna frčí tanečním parketem.

Jak si s tím poradit? Písničku na přání zahrát a přitom nepokazit rozjetou náladu? S tím si zkušený DJ, který má v muzice jasno, hravě poradí. Jednoduše zahraje jednotlivé písničky na přání tehdy, kdy je na ně nejvhodnější čas. A nebo – písničku na přání nezahraje vůbec (extrémní řešení pro extrémní případy 😂). Přečtěte si několik příhod z mých akcí.

  1. Na parketu je plno, řádí se legendární disko pecky (Daddy Cool, YMCA…). Přijde za mnou host, že by si přál „něco pomalého“ s tím, že by rád vyzval k tanci svoji holku. Teď nezahraju, i když jsem v jeho očích padouch. P.S. Zahrál jsem později, balady byly úžasné, už nejsem padouchem.
  2. Roztančený dav paří na Káju Gotta, Waldemara Matušku a písnička na přání od hned tří kluků: zahrejte nám prosím Slipknot. Opět odmítám, opět jsem padouch. Toto přání jsem nakonec nevyslyšel vůbec, na této spíš věkově starší akci na to fakt místo nebylo. Zůstávám tedy padouchem.
  3. Zapeklité bylo také přání při latinsko-amerických rytmech – zahrej prosím Proměny od Čechomoru. Jsem padouch potřetí. P.S. Později jsme dali fantastický set lidovek, všichni si „zabékali“ a Čechomor byl. Takže jsem nakonec padouch nebyl.
DJ Miki / Michal Pavlásek

P.S. Přejte si co chcete, já vám co chci zahraju 😎

Share:
191 Views

Okomentujte:

Férová a bezva cena

Hraní na svatbách a oslavách do pěti hodin je pouze za 3950 Kč, další hodina navíc 790 Kč.
Hraní na firemních večírcích do pěti hodin je pouze za 4950 Kč, další hodina navíc 990 Kč.
Cestovné a doprava techniky 7 Kč/km. Instalace aparatury a úsměv zdarma.

DJ Miki

DJ Miki / Michal Pavlásek

Spolehlivý DJ na svatby, oslavy a firemní večírky. Rozjedu zábavu s největšími hity jakéhokoliv žánru pro všechny věkové kategorie.

Chcete super akci?

Vaše jméno

Váš email

Kdy a kde akci pořádáte?

Fotograf Michal Pavlásek

Kromě muziky je mojí vášní a full-time obživou focení. Mám nádherné útulné rodinné fotostudio, kde se sny stávají skutečností. Miluju focení svateb a užívám si také focení modelek, rodin, portrétů... A při focení nám vždycky hraje skvělá hudba 🔊
Michal Pavlásek / Fotograf