Noční klid nebo vy. Kdo ukončí vaši party?

Svatební party Markéty a Dušana 6.6.2020

Noční klid se musí dodržovat. Plánujte vaši akci tak, aby party mohla pokračovat i po desáté. Pokud tedy chcete svoji akci roztančenou.

Reálný příběh jedné krásné svatby, která ale skončila fiaskem.... Bylo žhavé léto, svatební hostina a zábava tedy probíhala na terase hotelu. Kolem šesté hodiny přijela kapela a rozjela zábavu. Rockové fláky jeden za druhým, paráda. Ale... něco před desátou, kdy byla zábava v plném proudu, přišel provozní s tím, že ve 22:00 musí kapela skončit. Všude okolo jsou obytné domy a lidé obvykle v 22:01 volají policii.

Nezbylo tedy nic jiného, než taneční zábavu ukončit. No co vám budu povídat, byl to šok a nálada svatebčanů klesla ne na, ale pod nulu. Netrvalo dlouho a všichni se rozešli domů, někteří pokračovat do nočního baru.

Takže už asi tušíte, na co byste se měli ptát tam, kde akci plánujete, hned na začátku. Ano:

"Do kdy může probíhat naše party bez omezení?"

Co k omezení tanečních party většinou vede?

  • Nejčastěji je to rušení nočního klidu. Buď je podnik v blízkosti obytných domů a nebo se jedná například o hotel, kde by po "večerce" byli rušeni ubytovaní hosté.
  • Někdy je příčinou omezení to, že obsluhující personál musí například o půlnoci vše uklidit a připravit na následující den, kdy mají další akci.
  • Může se vám také stát, že vám DJ / kapela sdělí, že hraje pouze do xx. Aby vás to nezaskočilo, je dobré se na tom dohodnout hned na začátku.

Jak vybrat podnik pro vaši oslavu nebo svatbu, pokud plánujte bujarou taneční party?

Jednoduše. Ptejte se a rozhodujte se podle toho. Tady je několik tipů na podniky, kde nejspíš "zavíračku" nebudou řešit:

  • obecně kulturní domy - ty jsou na zábavu i v noci stavěné, i lidé bydlící v jejich sousedství jsou na to už zvyklí,
  • penziony, hotely, areály postavené na konci měst a vesnic, dál od obydlí,
  • dobře hlukově izolované prostory jako například kamenné vinné sklepy.

Chcete roztančit vaši svatbu?

Fantastická atmosféra a taneční zábava pro všechny!

>