Narozeninová party Nico (18)

Svatební a party DJ Miki

Nico právě dosáhl plnoletosti a rozhodli jsme se to oslavit ve velkém stylu - pozval mě, abych mu zahrál na jeho oslavě. A věřte mi, že to byla narozeninová party, kterou byste si přáli zažít! Tanec byl na denním pořádku, nohy se nezastavily ani na chvíli a parket byl zaplněný šťastnými tvářemi.

Ale co by to bylo za oslavu bez nějakého nečekaného hosta? Ano, přesně tak - naši party navštívili i příslušníci městské policie! Ale nebojte se, nepřišli nás zatknout. Naopak, přišli nám sdělit, že moje DJ aparatura je tak bombastická, že si to nemohli nechat ujít 😆

Takže když už to říkají i zástupci zákona, musí to být pravda, že? Takže pokud chcete zažít nezapomenutelnou party s tím nejlepším DJem ve městě (a možná i v celém vesmíru), už víte, na koho se obrátit!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Hudba a touha bavit lidi mne provází celý život. V úplných začátcích jsem pouštěl čaču, waltz, foxtrot a další jako "DJ" v tanečních. Už tehdy to bývaly úžasné party. Spousta lidí mne zná hlavně jako fotografa. Fotím nejvíc modelky a dámy, miluju také svatby. Odtud znám velmi dobře prostředí svateb a hlavně psychologii lidí. Mé party jsou známé tím, že hosté většinou ani nechtějí dělat přestávky a jdou si sednout, až když jsou úplně vyčerpaní.

>