Narozeninová party Nico (18)

Svatební a party DJ Miki

Nico právě dosáhl plnoletosti a rozhodli jsme se to oslavit ve velkém stylu - pozval mě, abych mu zahrál na jeho oslavě. A věřte mi, že to byla narozeninová party, kterou byste si přáli zažít! Tanec byl na denním pořádku, nohy se nezastavily ani na chvíli a parket byl zaplněný šťastnými tvářemi.

Ale co by to bylo za oslavu bez nějakého nečekaného hosta? Ano, přesně tak - naši party navštívili i příslušníci městské policie! Ale nebojte se, nepřišli nás zatknout. Naopak, přišli nám sdělit, že moje DJ aparatura je tak bombastická, že si to nemohli nechat ujít 😆

Takže když už to říkají i zástupci zákona, musí to být pravda, že? Takže pokud chcete zažít nezapomenutelnou party s tím nejlepším DJem ve městě (a možná i v celém vesmíru), už víte, na koho se obrátit!

O vašem DJi

DJ Miki / Michal Pavlásek

Kdo mě zná z focení, ten ví, že se mnou se nudit rozhodně nebude. A stejně tak to platí i pro mé hraní jako DJ. Nikdy nevystupuji s předpřipravenými playlisty. Nechávám věci plynout přirozeně a často až na poslední chvíli vybírám, kterou skladbu zahraji jako další. Hudbu totiž volím podle nálady a reakcí lidí na parketu. Každá akce, na které hraji, je originální a neopakovatelná, protože je vždy přizpůsobena aktuální atmosféře a energii hostů.

>